CASIO & G-SHOCK

Σε αυτή την θεματική ενότητα θα γίνετε αναφορά σε όλες τις εταιρείες οι οποίες προέρχονται από την Ιαπωνία
Άβαταρ μέλους
antonis_ch
Δημοσιεύσεις: 7929
Εγγραφή: Παρ Μάιος 15, 2009 9:09 am
Has thanked: 51 times
Been thanked: 391 times

Re: CASIO & G-SHOCK

Δημοσίευση από antonis_ch »

dimRHO έγραψε:το Gulfman μου πήγε για κατάδυση σε σπηλιές

http://forums.watchuseek.com/f17/gulfma ... ost5447744

Ωραιος!! σε πιο μερος εγινε η καταδυση Δημητρη?
Άβαταρ μέλους
Megalos
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 42920
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 3:05 am
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 39855 times
Been thanked: 8659 times

Re: CASIO & G-SHOCK

Δημοσίευση από Megalos »

Νεφελη πρεπει να μας σχολιασεις τα νεα που μας εφερε ο Δημητρης :book:
Το watchfunclub στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης!
Facebook: https://www.facebook.com/groups/118633621493682/
Instagram: https://www.instagram.com/watchfunclub/
tazio
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 24, 2009 12:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: CASIO & G-SHOCK

Δημοσίευση από tazio »

tazio έγραψε:Εδώ και λίγες ώρες το ρολόι βρίσκεται στον καρπό μου.
Μπορώ να λέω πλέον ότι είμαι στην οικογένεια (κι όσο ψάχνω ανακαλύπτω ότι δεν είναι καθόλου μικρή) και των G shocker έστω και σαν στραβάδι. lol
Ευχαριστώ και πάλι για τις ευχές.
Κατάφερα και μπήκα πάλι στο φόρουμ και είπα να ρίξω μια ματιά στα θέματα μήπως και μπω πάλι στο κλίμα.
Με την ευκαιρία των δυο ετών από την αγορά του G είπα να γράψω για τη χρονομετρία του.
Το ρύθμισα λοιπόν μόλις το πήρα στα χέρια μου, είπα ότι δε θα το πειράξω/ρυθμίσω καθόλου μετά από τη πρώτη φορά και σήμερα δύο χρόνια παρά δυο ημέρες (και μια και αύριο για τα αμερικανάκια θα καταστραφεί ο πλανήτης είπα να προλάβω να το γράψω) "τρέχει" κατά ένα λεπτό και 59 δευτερόλεπτα. Χάλια μαύρα δηλαδή. :smile_glossa: Μέχρι να του αλλάξω μπαταρία θα έχει ξεφύγει περίπου τα 6 με 7 λεπτά.
Μη ταΐζεται τα TROLL !!!
Άβαταρ μέλους
Georges
Δημοσιεύσεις: 9294
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 14, 2009 1:25 pm
Τοποθεσία: όπου γη και πατρίς
Has thanked: 1135 times
Been thanked: 1475 times

Re: CASIO & G-SHOCK

Δημοσίευση από Georges »

tazio έγραψε:
tazio έγραψε:Εδώ και λίγες ώρες το ρολόι βρίσκεται στον καρπό μου.
Μπορώ να λέω πλέον ότι είμαι στην οικογένεια (κι όσο ψάχνω ανακαλύπτω ότι δεν είναι καθόλου μικρή) και των G shocker έστω και σαν στραβάδι. lol
Ευχαριστώ και πάλι για τις ευχές.
Κατάφερα και μπήκα πάλι στο φόρουμ και είπα να ρίξω μια ματιά στα θέματα μήπως και μπω πάλι στο κλίμα.
Με την ευκαιρία των δυο ετών από την αγορά του G είπα να γράψω για τη χρονομετρία του.
Το ρύθμισα λοιπόν μόλις το πήρα στα χέρια μου, είπα ότι δε θα το πειράξω/ρυθμίσω καθόλου μετά από τη πρώτη φορά και σήμερα δύο χρόνια παρά δυο ημέρες (και μια και αύριο για τα αμερικανάκια θα καταστραφεί ο πλανήτης είπα να προλάβω να το γράψω) "τρέχει" κατά ένα λεπτό και 59 δευτερόλεπτα. Χάλια μαύρα δηλαδή. :smile_glossa: Μέχρι να του αλλάξω μπαταρία θα έχει ξεφύγει περίπου τα 6 με 7 λεπτά.
5 δεύτερα το μήνα κερδίζει σταθερά....δεν μου φαίνεται άσχημο.
Καλός όρισες και πάλι.



Φιλικά Γιώργος
Βοήθησε τον Φλίπερ να κρατήσει τον τίτλο του...Γίνε κι εσύ ΔΩΡΟ*, μπορείς!!!



* ΔΩΡΟ = ΔΩρητής ΡΟλογιών
tazio
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 24, 2009 12:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: CASIO & G-SHOCK

Δημοσίευση από tazio »

Καλώς σας ξανά-βρήκα. :)
Μη ταΐζεται τα TROLL !!!
Άβαταρ μέλους
antonis_ch
Δημοσιεύσεις: 7929
Εγγραφή: Παρ Μάιος 15, 2009 9:09 am
Has thanked: 51 times
Been thanked: 391 times

Re: CASIO & G-SHOCK

Δημοσίευση από antonis_ch »

tazio έγραψε:Καλώς σας ξανά-βρήκα. :)
Καλως τον!! $0$$
tazio
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 24, 2009 12:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: CASIO & G-SHOCK

Δημοσίευση από tazio »

Μπαίνω και διαβάζω θέματα όλες αυτές τις ημέρες για να αναπληρώσω τα κενά της ύλης :-)
Είδα κάτι για μικροατύχημα του megalos, περαστικά έστω και μετά από καιρό.
Αλλά πολλές αγγελίες πώλησης βρε παιδάκι μου. Τι στο καλό στη χρυσή ευκαιρία μπήκα :nyah ή οι "πιουρίστες" (ξέρετε αυτοί που ζάλιζαν γενικώς για το ωρολογιακό πάθος τους κ.λ.π. και σνόμπαραν τους παρακατιανούς) ξαφνικά ανακάλυψαν τρύπα στον προϋπολογισμό τους λόγω λάθους/υπερβολικών/άσκοπων/άτοπων και χωρίς πραγματικό υπόβαθρο αγορών τους;
Ας είναι.

Μη μου φωνάξετε που δεν ανοίγω άλλο θέμα και είμαι εκτός θέματος, προτιμώ να χάνονται οι δημοσιεύεις μέσα στις πολλές παρά να φτιάχνω νέα θέματα.
Εξυπακούεται πως δε παίρνει η μπάλα όλους όσους βάζουν αγγελίες πώλησης ... . ;)
Μη ταΐζεται τα TROLL !!!
aris911
Δημοσιεύσεις: 2903
Εγγραφή: Δευ Ιουν 07, 2010 1:57 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 285 times
Επικοινωνία:

Re: CASIO & G-SHOCK

Δημοσίευση από aris911 »

tazio έγραψε:Μπαίνω και διαβάζω θέματα όλες αυτές τις ημέρες για να αναπληρώσω τα κενά της ύλης :-)
Βρε καλως το παιδι :-)
Διαβαζε, διαβαζε γιατι μετα θα πεση εξεταση :BB:
Άβαταρ μέλους
eisenberg
sensei
Δημοσιεύσεις: 10352
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 7:56 pm
Τοποθεσία: Raccoon City
Has thanked: 1049 times
Been thanked: 1287 times

Re: CASIO & G-SHOCK

Δημοσίευση από eisenberg »

tazio έγραψε:Μπαίνω και διαβάζω θέματα όλες αυτές τις ημέρες για να αναπληρώσω τα κενά της ύλης :-)
Είδα κάτι για μικροατύχημα του megalos, περαστικά έστω και μετά από καιρό.
Αλλά πολλές αγγελίες πώλησης βρε παιδάκι μου. Τι στο καλό στη χρυσή ευκαιρία μπήκα :nyah ή οι "πιουρίστες" (ξέρετε αυτοί που ζάλιζαν γενικώς για το ωρολογιακό πάθος τους κ.λ.π. και σνόμπαραν τους παρακατιανούς) ξαφνικά ανακάλυψαν τρύπα στον προϋπολογισμό τους λόγω λάθους/υπερβολικών/άσκοπων/άτοπων και χωρίς πραγματικό υπόβαθρο αγορών τους;
Ας είναι.

Μη μου φωνάξετε που δεν ανοίγω άλλο θέμα και είμαι εκτός θέματος, προτιμώ να χάνονται οι δημοσιεύεις μέσα στις πολλές παρά να φτιάχνω νέα θέματα.
Εξυπακούεται πως δε παίρνει η μπάλα όλους όσους βάζουν αγγελίες πώλησης ... . ;)
Σε χασαμε tazio!

Παντως δε θα λεγα οτι υπαρχουν και πολλες αγγελιες στο φορουμ αυτη την περιοδο...ψιλοπραγματα.
Ψάχνω για το τέλειο ρολόι...ελπίζω να μην το βρω ποτέ!
tazio
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 24, 2009 12:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: CASIO & G-SHOCK

Δημοσίευση από tazio »

eisenberg έγραψε:...

Σε χασαμε tazio!

Παντως δε θα λεγα οτι υπαρχουν και πολλες αγγελιες στο φορουμ αυτη την περιοδο...ψιλοπραγματα.
Δυστυχώς οι καιροί είναι, για τους περισσότερους, δύσκολοι συν κάτι άλλες υποχρεώσεις, αναγκάζουν να αξιολογήσεις και να βάλεις κάποια πράγματα σε δεύτερη μοίρα.

Αν τώρα είναι ψιλοπράγματα οι αγγελίες δε θέλω να υποθέσω τι θα γινόταν πριν λίγο καιρό.
aris911 έγραψε:
tazio έγραψε:Μπαίνω και διαβάζω θέματα όλες αυτές τις ημέρες για να αναπληρώσω τα κενά της ύλης :-)
Βρε καλως το παιδι :-)
Διαβαζε, διαβαζε γιατι μετα θα πεση εξεταση :BB:
Παρακαλώ λίγη επιείκεια μέχρι να πάρω πάλι μπροστά. :nyah :-)
Μη ταΐζεται τα TROLL !!!
Απάντηση