ROLEX φωτογραφιες διασημοτητων

stavros_ch
Δημοσιεύσεις: 7836
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 06, 2009 4:55 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 135 times

Re: ROLEX φωτογραφιες διασημοτητων

Δημοσίευση από stavros_ch »

:ha: :ha: :ha:
Άβαταρ μέλους
markosgr28
moderator
Δημοσιεύσεις: 12534
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 16, 2009 6:19 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο, Κρήτης
Has thanked: 23 times
Been thanked: 5169 times

Re: ROLEX φωτογραφιες διασημοτητων

Δημοσίευση από markosgr28 »

Και εδώ http://watchesinmovies.info/ μια σελίδα σχετική με το θέμα. Όχι μόνο Rolex, αναφέρονται αρκετές εταιρίες.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Megalos
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 42948
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 3:05 am
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 39919 times
Been thanked: 8668 times

Re: ROLEX φωτογραφιες διασημοτητων

Δημοσίευση από Megalos »

πολυ ενδιαφεροντα αυτα που παρεθεσες Μαρκο ,,, μπραβο
Το watchfunclub στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης!
Facebook: https://www.facebook.com/groups/118633621493682/
Instagram: https://www.instagram.com/watchfunclub/
marios_ch
Δημοσιεύσεις: 13388
Εγγραφή: Παρ Μάιος 15, 2009 9:17 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 194 times

Re: ROLEX φωτογραφιες διασημοτητων

Δημοσίευση από marios_ch »

ωραία τα λινκ Μάρκο......... :sh:
Άβαταρ μέλους
snapper
Δημοσιεύσεις: 5666
Εγγραφή: Τετ Αύγ 05, 2009 4:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 185 times

Re: ROLEX φωτογραφιες διασημοτητων

Δημοσίευση από snapper »

Πολυ ωραια.. :good: ..ειδικα το πρωτο... ;) ....
andreas
Δημοσιεύσεις: 339
Εγγραφή: Παρ Μαρ 05, 2010 2:59 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ROLEX φωτογραφιες διασημοτητων

Δημοσίευση από andreas »

THANOS58 έγραψε:ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!! ΟΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΞΕΧΝΑΤΕ!!!

Έκανα ότι μπορούσα...! Σας τον ετοίμασα!

Κωστάκη μου, ξέρω ότι δεν ήθελες να λείπει και ο πιό διάσημος...! Απ' όλα έχει στην συλλογή του, ο ατιμούλης!!! (Αντρέα, σου δίνω τροφή για τα υπέροχα σχόλιά σου... μη με λησμονείς αγοράκι μου...!!!) :ha: :ha:

Έεεεεεεεεεεεεε??????????????

Εικόνα

Uploaded with ImageShack.us

...Ξέρω... το έβαλα ανάποδα, η κορώνα παει από μέσα στο δεξί χέρι... αλλά τουλάχιστον κάτι έγινε!!!
Θάνο μου καθυστέρησα να απαντήσω διότι έπρεπε να διαταυρώσω τις πηγές μου (η εγκυρότητα πάνω απ' όλα!)... το ρολόι αυτό ήταν ιδιωτική αγορά ....του το έκανε δώρο η "μαμά" όταν έγινε πρόεδρος της διεθνούς σοσιαλιστικής μετά το ταπεινό σοσιαλιστικό δείπνο που ακολούθησε στο Καστρί..παρόλα αυτά το ρολόι αυτό δεν βρίσκεται πλέον στην κατοχή του ...το έδωσε στο άνθρωπο του μόχθου που του είπε στον δρόμο αυτή την κοτσάνα που ξεφούρνισε σε εμάς πριν λίγους μήνες και ράγισαν τα ταβάνια.....σημαντικό δε είναι ν'αναφέρουμε ότι δεν του το έδωσε αφού την είπε ...αλλά πριν.............. για να την πει... !!!!

Θα ήθελα όμως να σε παρακαλέσω (επειδή δεν θέλω να εκληφθεί ότι στοχοποιούμε μόνο τον πρωθυπουργό ή τους πράσινους)...την επόμενη φορά να ανασύρεις από "τ'αρχεία σου" φωτογραφίες και από τον υπόλοιπο μπαξέ ....δόξα τον θεό έχουμε εκλεκτές ποικιλίες πολιτικών που κοπιάζουν για το καλό του τόπου και συλλέγουν ότι μπορούν για να το διαφυλάξουν ......και όχι μόνο ρολόγια (πχ όλοι έχουμε υπόψη ένα χομπίστα που έχει μαζέψει το μισό μινωϊκό πολιτισμό στην αυλή του).......

Ζητώ για μία ακόμη φορά συγνώμη για την παρεκτροπή δεν θα επαναληφθεί....
Άβαταρ μέλους
markosgr28
moderator
Δημοσιεύσεις: 12534
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 16, 2009 6:19 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο, Κρήτης
Has thanked: 23 times
Been thanked: 5169 times

Re: ROLEX φωτογραφιες διασημοτητων

Δημοσίευση από markosgr28 »

andreas έγραψε:
THANOS58 έγραψε:ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!! ΟΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΞΕΧΝΑΤΕ!!!

Έκανα ότι μπορούσα...! Σας τον ετοίμασα!

Κωστάκη μου, ξέρω ότι δεν ήθελες να λείπει και ο πιό διάσημος...! Απ' όλα έχει στην συλλογή του, ο ατιμούλης!!! (Αντρέα, σου δίνω τροφή για τα υπέροχα σχόλιά σου... μη με λησμονείς αγοράκι μου...!!!) :ha: :ha:

Έεεεεεεεεεεεεε??????????????

Εικόνα

Uploaded with ImageShack.us

...Ξέρω... το έβαλα ανάποδα, η κορώνα παει από μέσα στο δεξί χέρι... αλλά τουλάχιστον κάτι έγινε!!!
Θάνο μου καθυστέρησα να απαντήσω διότι έπρεπε να διαταυρώσω τις πηγές μου (η εγκυρότητα πάνω απ' όλα!)... το ρολόι αυτό ήταν ιδιωτική αγορά ....του το έκανε δώρο η "μαμά" όταν έγινε πρόεδρος της διεθνούς σοσιαλιστικής μετά το ταπεινό σοσιαλιστικό δείπνο που ακολούθησε στο Καστρί..παρόλα αυτά το ρολόι αυτό δεν βρίσκεται πλέον στην κατοχή του ...το έδωσε στο άνθρωπο του μόχθου που του είπε στον δρόμο αυτή την κοτσάνα που ξεφούρνισε σε εμάς πριν λίγους μήνες και ράγισαν τα ταβάνια.....σημαντικό δε είναι ν'αναφέρουμε ότι δεν του το έδωσε αφού την είπε ...αλλά πριν.............. για να την πει... !!!!

Θα ήθελα όμως να σε παρακαλέσω (επειδή δεν θέλω να εκληφθεί ότι στοχοποιούμε μόνο τον πρωθυπουργό ή τους πράσινους)...την επόμενη φορά να ανασύρεις από "τ'αρχεία σου" φωτογραφίες και από τον υπόλοιπο μπαξέ ....δόξα τον θεό έχουμε εκλεκτές ποικιλίες πολιτικών που κοπιάζουν για το καλό του τόπου και συλλέγουν ότι μπορούν για να το διαφυλάξουν ......και όχι μόνο ρολόγια (πχ όλοι έχουμε υπόψη ένα χομπίστα που έχει μαζέψει το μισό μινωϊκό πολιτισμό στην αυλή του).......

Ζητώ για μία ακόμη φορά συγνώμη για την παρεκτροπή δεν θα επαναληφθεί....
:ha: :ha: :ha: :ha: :ha:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
dimRHO
Δημοσιεύσεις: 1552
Εγγραφή: Τετ Μάιος 20, 2009 2:54 pm
Has thanked: 129 times
Been thanked: 368 times

Re: ROLEX φωτογραφιες διασημοτητων

Δημοσίευση από dimRHO »

o Danny, ο βοηθός του Steve Mcgarrett στο Hawaii Five-0 φοράει ROLEX, θα προσπαθήσω να κόψω μία εικόνα και να την ανεβάσω.
Άβαταρ μέλους
Megalos
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 42948
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 3:05 am
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 39919 times
Been thanked: 8668 times

Re: ROLEX φωτογραφιες διασημοτητων

Δημοσίευση από Megalos »

dimRHO έγραψε:o Danny, ο βοηθός του Steve Mcgarrett στο Hawaii Five-0 φοράει ROLEX, θα προσπαθήσω να κόψω μία εικόνα και να την ανεβάσω.
Δημητρη αναμενουμε την φωτο.... δυσκολη υποθεση υποθετω
Το watchfunclub στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης!
Facebook: https://www.facebook.com/groups/118633621493682/
Instagram: https://www.instagram.com/watchfunclub/
Άβαταρ μέλους
dimRHO
Δημοσιεύσεις: 1552
Εγγραφή: Τετ Μάιος 20, 2009 2:54 pm
Has thanked: 129 times
Been thanked: 368 times

Re: ROLEX φωτογραφιες διασημοτητων

Δημοσίευση από dimRHO »

O Danny, στο Hawaii Five-0

Εικόνα
Απάντηση