Quartz με quartz εχει διαφορα ?

Στην ενότητα αυτή μιλάμε για τεχνικά θέματα που αφορούν τα ωρολόγια(εδώ μπορούν τα μέλη να υποβάλλουν και απορίες σχετικά με τεχνικά θέματα)
tazio
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 24, 2009 12:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Quartz με quartz εχει διαφορα ?

Δημοσίευση από tazio »

ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ έγραψε:...
το οτι το λεω εγω δεν σου κανει ..... πρεπει να σου το πει ενας οικος του εξωτερικου δηλαδη για να ειναι αξιοπιστο ......... αδελφε δεν εχω ουτε λινκ ουτε φορουμ εχω μονο εμενα αμα σου κανει ......
Προσωπικά μου κάνει, για να μη πω ότι μου περισσεύει haha αλλά αν θες γράψε τι περίπου χρειάζεται να γίνεται σε αυτό το σέρβις.
Το μόνο που γνώριζα ότι κάνουν με την αλλαγή μπαταρίας είναι στεγανοποίηση.
Μη ταΐζεται τα TROLL !!!
Άβαταρ μέλους
dimRHO
Δημοσιεύσεις: 1552
Εγγραφή: Τετ Μάιος 20, 2009 2:54 pm
Has thanked: 129 times
Been thanked: 368 times

Re: Quartz με quartz εχει διαφορα ?

Δημοσίευση από dimRHO »

ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ έγραψε: το οτι το λεω εγω δεν σου κανει ..... πρεπει να σου το πει ενας οικος του εξωτερικου δηλαδη για να ειναι αξιοπιστο ......... αδελφε δεν εχω ουτε λινκ ουτε φορουμ εχω μονο εμενα αμα σου κανει ......
όχι δε μου κάνει...
Άβαταρ μέλους
ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 30, 2010 8:56 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Quartz με quartz εχει διαφορα ?

Δημοσίευση από ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ »

dimRHO έγραψε:
ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ έγραψε: το οτι το λεω εγω δεν σου κανει ..... πρεπει να σου το πει ενας οικος του εξωτερικου δηλαδη για να ειναι αξιοπιστο ......... αδελφε δεν εχω ουτε λινκ ουτε φορουμ εχω μονο εμενα αμα σου κανει ......
όχι δε μου κάνει...
και οπως ελεγε και ο ζαν πιερ μουσι πρωιν τεχνικος διευθυντης της πατεκ δικο σου προβλημα :ha: :ha: :ha:
Άβαταρ μέλους
dimRHO
Δημοσιεύσεις: 1552
Εγγραφή: Τετ Μάιος 20, 2009 2:54 pm
Has thanked: 129 times
Been thanked: 368 times

Re: Quartz με quartz εχει διαφορα ?

Δημοσίευση από dimRHO »

οι γνώσεις σου περι ρολογιών απ'ότι κατάλαβα πρέπει να είναι στο ίδιο επίπεδο με την ορθογραφία σου, ούτε αγγλικά δεν ξέρεις, έχεις άραγε ποτέ διαβάσει κάτι για ρολόγια? αφού ούτε οι φωτογραφίες της 3135 ήταν δικές σου.
Άβαταρ μέλους
ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 30, 2010 8:56 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Quartz με quartz εχει διαφορα ?

Δημοσίευση από ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ »

αμ επος αμ εργο στηλε ενα δισκολο ρολοι και αν δεν το φτιαξω θα σε πλιροσο αν το φτιαξω θα με πλιροσης ....αντε ρε μαγκακι να σε δω ??????? οσο για το ρολοι εχει και ημερομηνια και υπογραφη ... οσο για τα εληνηκα μου ναι δεν ειναι καλα γιατι σπουδασα ρολογας 14 χρονον δεν με ταιζη ο μπαμπας μου εμενα ..... επηδη με προκαλεσες ομος θα ανεβασο ενα jlc χρονογραφο αν σημφονηση ο πελατης για την επησκευη εσυ τη θα ανεβασεις :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: μαλον θα κατεβασεις :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha:
Άβαταρ μέλους
ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 30, 2010 8:56 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Quartz με quartz εχει διαφορα ?

Δημοσίευση από ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ »

:ha: δικο σου προβλημα :ha: :ha: :ha:
tazio
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 24, 2009 12:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Quartz με quartz εχει διαφορα ?

Δημοσίευση από tazio »

Γιατί βρε παιδιά; :(
Μη ταΐζεται τα TROLL !!!
Άβαταρ μέλους
Megalos
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 42938
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 3:05 am
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 39906 times
Been thanked: 8664 times

Re: Quartz με quartz εχει διαφορα ?

Δημοσίευση από Megalos »

dimRHO έγραψε:
ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ έγραψε: το οτι το λεω εγω δεν σου κανει ..... πρεπει να σου το πει ενας οικος του εξωτερικου δηλαδη για να ειναι αξιοπιστο ......... αδελφε δεν εχω ουτε λινκ ουτε φορουμ εχω μονο εμενα αμα σου κανει ......
όχι δε μου κάνει...
θα σε παρακαλεσω Δημητρη να μην ξαναεπιτεθεις σε μελη του φορουμ και μαλιστα με αυτον τον τροπο ...
θα ηθελα ειλικρινα να σου ζητησω μαλιστα να ζητησεις συγγνωμη απο τον Παραξενο .. νομιζω οτι σε εχω
συνηθισει να σεβεσαι τουλαχιστον τους αρκετα μεγαλυτερους σου σε ηλικια ... και σιγουρα ο Παραξενος
ειναι αρκετα μεγαλυτερος σου σε ηλικια ... και σιγουρα επισης σε πειρα σαν τεχνιτης ...
εγω ζητω ηδη προκαταβολικα συγγνωμη απο τον Παραξενο για το γεγονος αυτο...και τον παρακαλω να το
αγνοησει ...
Το watchfunclub στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης!
Facebook: https://www.facebook.com/groups/118633621493682/
Instagram: https://www.instagram.com/watchfunclub/
Άβαταρ μέλους
Megalos
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 42938
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 3:05 am
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 39906 times
Been thanked: 8664 times

Re: Quartz με quartz εχει διαφορα ?

Δημοσίευση από Megalos »

και εσυ φιλε Παραξενε ασχετα απο το μελος dimRHO καλο θα ηταν αντι γενικου αφορισμου
''δικο σου προβλημα'' να μας ελεγες για τα υπολοιπα μελη που σε διαβαζουν τι κανεις εκτος απο την
αλλαγη της μπαταριας ωστε να μαθουν απο την εμπειρια σου .... και δωσε τοπο στην οργη :-)
Το watchfunclub στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης!
Facebook: https://www.facebook.com/groups/118633621493682/
Instagram: https://www.instagram.com/watchfunclub/
Άβαταρ μέλους
dimRHO
Δημοσιεύσεις: 1552
Εγγραφή: Τετ Μάιος 20, 2009 2:54 pm
Has thanked: 129 times
Been thanked: 368 times

Re: Quartz με quartz εχει διαφορα ?

Δημοσίευση από dimRHO »

αφού δε θέλει ο παράξενος να ασχοληθεί με τον κάθε μαλάκα του φόρουμ ας ασχοληθεί λίγο με τα ελληνικά που δεν ξέρει μπας και μάθει γραφή.
Απάντηση