ενα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

για να χαλαρωνουμε
marios_ch
Δημοσιεύσεις: 13388
Εγγραφή: Παρ Μάιος 15, 2009 9:17 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 194 times

Re: ενα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Δημοσίευση από marios_ch »

Γιώργο η απόφαση δική σου αλλά δεν μπορώ να κρύψω και εγώ ότι λυπήθηκα για αυτό......
VIWOW
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ενα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Δημοσίευση από VIWOW »

Μπήκα για λίγο πριν στο φόρουμ και διάβασα το τόπικ και έγραψα το ποστ μου. Μετά ξαναγύρισα στο κείμενό μου. Γράφω το τελευταίο για το τεύχος που θα βγει την εβδομάδα που έχουμε μπροστά μας και βέβαια το τελευταίο είναι το editorial.

Το τι έγραψα το ήξερα από τον Ιανουάριο. Ο τίτλος πάντα σου παίρνει κάποια ώρα να τον σκεφτείς. Σκεφτόμενος τον τίτλο του editorial μου και τους τίτλους που έχω βάλει τόσα χρόνια, θυμήθηκα το τόπικ, που γράφω και τωρα. Και σκέφτηκα οτι ο τίτλος είναι λάθος. Σκέφτηκα λοιπόν για να χαλαφώσω και να βρω πιο εύκολα τον δικό μου μετά, να μπω λίγο και να βρω έναν πιο ακριβή τίτλο για το τόπικ, θεωρώντας βέβαια ότι ο τίτλος είναι λάθος. Πολλές φορές έχει ο συγγραφέας την τάση να βάλει έναν τίτλο αυτο-κολακευτικό. Πάμε λοιπόν.

"...με αφορμη αυτο που συνεβη πριν λιγες μερες

viewtopic.php?f=42&t=755&start=50.."

ΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ

"...θα ηθελα να αποχαιρετησω την κοινοτητα αυτη.
προσπαθησα να το ξεχασω..."

ΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ


"...αλλα δεν ανεχομαι..."

ΜΙΑ ΕΥΘΙΞΙΑ

"...τετοια λογια απο ''χομπιστες''..."

ΕΝΑΣ ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ
ΚΑΙ
ΜΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ


"....καποια στιγμη να σταματησετε κι εσεις..."

ΜΙΑ ΝΟΥΘΕΣΙΑ

"...να ανεχεστε τυπους...'

ΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΗΣ ΤΟΥ "ΕΧΘΡΟΥ"

"... να σας ονομαζουν'' κλεφτες''...."

ΜΙΑ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΑ ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΛΛΟΥΜΕ ΤΟΝ "ΕΧΘΡΟ"

"...εχετε τα μειλ μου..."

ΜΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΕΥΘΥΝΩΝ ...εσείς θα κάνετε το πρώτο βήμα...

"...εχετε τα τηλ μου..."

ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ το αυτό...

"...οσοι θελετε να τα λεμε. αλλα δεν θα δεχτω απο κανεναν φιλο να αρχισουν τα γιατι και πως..."

ΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΠΙΒΟΛΗΣ ΟΡΩΝ

"...ευχαριστω πολυ..."

ΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

"...ολα τα παιδια που περασαμε πολυ ομορφα εδω μεσα και ανταλλαξαμε αποψεις ολων των θεματων...."

ΜΙΑ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ...γιατί προφανώς δεν ευχαριστεί αυτούς που τόλμησαν να διαφωνήσουν...

"...δεν θα ανταπαντησω σε οτιδηποτε κι αν γραφτει..."

ΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΕΞΗ


"...Υ.Γ...¨

ΜΙΑ "ΚΛΟΠΗ" ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗΣ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΣ ...αφού ως γνωστόν, μόνο εγώ γράφω ΥΓ....

"...απορω αν σου αγοραζα απο σιγκαπουρη..."

ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ

"...το gshock που μου ζητησες οταν με πηρες τηλεφωνο ζητωντας τον αριθμο μου απο τον Κωστα..."

ΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΙΤΡΙΝΙΣΜΟΥ

"...επειδη εσυ δεν ηξερες να το παραγγειλεις -λογω πειπαλ οπως μου ειπες...."

ΜΙΑ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΝΑ ΔΕΧΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ

"...θα ηταν παρανομη η αγορα???? θα ηταν μεταχειρισμενο? θα ηταν μαιμου?...."

ΕΝΑ (ΜΑΛΛΟΝ ΤΡΙΑ) ΣΚΑΝΔΑΛΑ

Στο επόμενο ποστ λέει
giorgos mg έγραψε:κλεφτες γιατι αγοραζουμε απο εξωτερικο....
μην παραποιηθει η γραφη μου.

αντιο σας κυριοι.


φιλικα
Γιωργος

Συγνώμη, γράφεις

ΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ
ΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ
ΜΙΑ ΕΥΘΙΞΙΑ
ΕΝΑ ΡΑΤΣΙΣΜΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ
ΜΙΑ ΝΟΥΘΕΣΙΑ
ΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΗΣ ΤΟΥ "ΕΧΘΡΟΥ"
ΜΙΑ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΑ ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΛΛΟΥΜΕ ΤΟΝ "ΕΧΘΡΟ"
ΜΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΕΥΘΥΝΩΝ
ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ
ΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΠΙΒΟΛΗΣ ΟΡΩΝ
ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
ΜΙΑ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ
ΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΕΞΗ
ΜΙΑ "ΚΛΟΠΗ" ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗΣ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΣ
ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ
ΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΙΤΡΙΝΙΣΜΟΥ
ΜΙΑ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΝΑ ΔΕΧΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ
και ΕΝΑ (ΜΑΛΛΟΝ ΤΡΙΑ) ΣΚΑΝΔΑΛΑ

Και δεν μπορείς να βάλεις

ΕΝΑ ΛΙΝΚ, ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΦΤΗΣ ΟΠΟΙΟΣ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ;;;;;;;

Φιλικά

Κωστής

ΥΓ. Παρακαλώ τους υποστηρικτές της ιδέας ότι στο φόρουμ μπαίνουμε για να χαλαρώνουμε και να γράφουμε και με χιούμορ, να θυμούνται τις απόψεις τους και να μην ξεχνούν ότι για άλλη μια φορά, κάποιος θέλησε να με κατηγορήσει για κάτι που δεν κατάλαβε. Όποιος διαφωνεί, θα βρει αυτός το ποστ μου που λέω ότι όποιος αγοράζει από το εξωτερικό είναι κλέφτης. Οι υπόλοιποι, αφού έχετε το μειλ του george mg, θα τον ρωτήσετε τι εννοούσε με μέιλ...
Άβαταρ μέλους
CHRISTOS
Δημοσιεύσεις: 474
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 12:42 pm
Has thanked: 17 times
Been thanked: 58 times

Re: ενα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Δημοσίευση από CHRISTOS »

Πριν χρονια συμμετειχα σε ενα φορουμ, το πρωτο στην Ελλαδα, για το ψαρεμα (καθοτι τρελος για να μην πω αρρωστος για το ψαρεμα). Ετρωγα ωρες και ωρες και εγραφα και ανελυα και απαντουσα και βοηθουσα και συμφωνουσα και διαφωνουσα..εκανα κολλητους φιλους με την ιδια τρελα ....
Και μετα αρχισαν οι κοντρες...και οι αποχωρησεις..φτιαξαμε αλλο σαιτ...φτιαξαμε και συλλογο....
Τελικα καταληξαμε να μην υπαρχει τιποτα απο τα δυο...γιατι ο εγωισμος, η επαρση και η πληκτρολογηση λεξεων εν ωρα θυμου αντι να σκεφτουμε πιο ψυχραιμα και να γραψουμε πιο ηρεμα, η ειρωνια ως αποτελεσμα του θυμου μας, και τελικα ο αποπροσανατολισμος απο το χομπυ-συζητουσαμε και γραφαμε οτιδηποτε εκτος του ψαρεματος- οδηγησαν στην αδιαφορια και απο εκει στο τελος!
Τον τελευταιο 1,5 χρονο αρχισα να ασχολουμαι με τα ρολογια. Μ αρεσει παιρνω πολλες ωρες διαβαζοντας γι αυτα και συμμετεχοντας οπου μπορω.
Δυστηχως βλεπω και εδω την ιδια πορεια των πραγματων παρολο που το αντικειμενο ειναι τελειως διαφορετικο. Καταληγω λοιπον στο συμπερασμα πως ολα ειναι θεμα συμπεριφορας. Οταν δεν υπαρχει ευγενεια παρα μονο εγωισμος και ολοι κατουραμε τον ιδιο τοιχο και τις μετραμε ποιος την εχει μεγαλυτερη τοτε χανουμε και την εννοια του χομπυ, ξενερωνουμε και τελικα αποτραβιωμαστε.
Ειμαι σιγουρος οτι ο Κωστας ο Μεγαλος δεν ανοιξε αυτον τον χωρο για να βλεπει τετοιες καταστασεις. Θελει εναν χωρο ελευθερο οπου ο καθενας θα λεει τις αποψεις του με ευγενεια και οποιος εχει αντιρρηση θα τεκμηριωνει παντα με σεβασμο στις αποψεις του αλλου. Να μιλαμε για το ρολοι και οποιο αλλο θεμα με σκοπο να ευχαριστιωμαστε και οχι να χαλαμε την διαθεση μας-εχουμε τοσα αλλα γυρω μας γι αυτο-.
Προσωπικα σαν Χρηστος χαιρομαι που γνωρισα τοσους ανθρωπους απο εδω μεσα και μ αρεσει να διαβαζω την αποψη τους. Τωρα εαν ο Philip Dafour εχει διαφορετικη αποψη απο τον φιλο μου τον Γιωργο δεν θα καταδικασω τον φιλο μου αλλα θα τα ζυγισω ολα και θα βγαλω τα συμπερασματα μου.
Κωστη πολλες φορες εισαι απολυτος και ο λογος σου κοβει σαν ξυραφι τον αλλο. Αποψη μου οτι ακομα και αν εχεις 100% δικιο το χανεις με την σταση σου καθως ο αποδεκτης των σχολιων σου εστιαζει στην συμπεριφορα σου και οχι στην απαντηση σου. Μπορει για εσενα ολο αυτο που για εμας ειναι χομπυ να ειναι το αντικειμενο εργασιας σου και το υπερασπιζεσαι με ολο αυτο το παθος αλλα για μενα ειναι χομπυ και θελω την αποψη σου σε πιο χαλαρα επιπεδα.
Δεν νομιζω οτι κερδιζει σε κατι το φορουμ τωρα με την αποχωρηση του Γιωργου ουτε με τις τυχων μελλοντικες αποχωρησεις για τετοιους λογους.
Ο συγκεκριμενος Γιωργος που αποχωρει με εχει βοηθησει απιστευτα στο θεμα ρολοι, ηρθε ενα απογευμα απο το σπιτι του διπλα στην δουλεια μου που με βολευε για να κοντυνει το μπρασελε του monster μου, εχουμε συζητησει για προσωπικα οικογενειακα μας θεματα με χει επιστευτει...
Καταφεραμε ενα citroen να τον βγαλει εξω απο το φορουμ...
Τουλαχιστον να τον εβγαζε ο Brequeς ρε γαμωτο να μασταν και εντος θεματος...
VIWOW
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ενα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Δημοσίευση από VIWOW »

Δεν νομίζω ότι μια αποχώρηση πρέπει να αποδίδεται στην citroen.

Θα ξαναγράψω ότι έχω δεχθεί πολύ μεγαλύτερες επιθέσεις και δεν έφυγα.

Άλλωστε στο συγκεκριμένο τόπικ με το αυτοκίνητο, η διαφωνία μου, ήταν με άλλο μέλος και ο george mg, απλά θεώρησε λογικό να μπει στη μέση.

Δεν είναι βέβαια τυχαίο. Έχει ενοχληθεί επειδή έχω άλλη άποψη για τις αγορές μέσω νετ και γι αυτό και στο ποστ του μπερδεύει το αυτοκίνητο με το "κλέφτες" που ποτέ δεν είπα.

Αυτό που πάντα "χάνεται" σε μια τέτοια "συζήτηση" είναι η λογική και όχι η ψυχραιμία.

Να δεις Χρήστο που 21 ημέρες μετά από τότε που σταμάτησε η συζήτηση που έφερε προβλήματα (με δική μου πρωτοβουλία και χωρίς να έχω πάρει καμία ουσιαστική απάντηση) κάποιος που δεν ήταν καν αυτός που είχα διαφωνήσει, γράφει ότι σας είπα ΟΛΟΥΣ ΚΛΕΦΤΕΣ και τελικά θα αρχίσετε να λέτε αν είμαι ευγενικός....

Αυτός που βάζει λέξεις στο στόμα μου, προσπαθώντας να με κατηγορήσει για κάτι που δεν είπα είναι ΟΚ.

Τι να πω;

Γνωστά όλα αυτά.

Τώρα για το για τις προθέσεις του Κώστα, δεν έχει κανείς αμφιβολία.

Σε μια κρίση, όμως έχει σημασία και πως το διαχειρίζεσαι για να μην υπάρχουν διενέξεις. Όταν ανέχεσαι τον ένα να προσβάλλει και να θίγει και επιπλήτεις μόνο τον άλλο, χωρίς να του απαντάς, επί της ουσίας, τότε δημιουργούνται προβλήματα.

Για πες μου, όμως Χρήστο. Από τις 9 Μαίου, δεν έγινε τίποτα κακό.

Τώρα αυτό το τόπικ, "ανάβει την κουβέντα" ή όχι.

Θα πρεπει να με προκαλεί ο καθένας και να τον ανέχομαι, για να είναι ήσυχο το φόρουμ. Έγραψα κάτι χθες, προχθές, πριν μια εβδομάδα και εκνευρίστηκε ο george mg;

Κάθεται και με φωτογραφίζει με ψέματα και να κάνω τον μ....

ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΦΤΗΣ.

ΑΠΛΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ. ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΑΛΛΗΣ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑΣ ΘΑ "ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ". ΕΜΕΝΑ ΑΣΤΕΙΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΓΡΑΦΩ ΕΤΣΙ...

Αν κάποιοι θέλουν να αποφύγουν την ειρωνία, μπορούν να σταματήσουν να με προκαλούν. Πρέπει να αξιολογούμε και τον άλλο. Δεν μοιάζω για κάποιον που θα γραφουν εναντίον του ανακρίβειες και δεν θα απαντήσει.

Και το ζήτημα του αν έχεις δίκιο το χάνεις, είναι θέμα ερμηνείας και κουλτούρας.

Στον καθένα μένει ότι τον βολεύει. Και είναι περισσότεροι αυτοί που συντάσσονται με αυτόν που δεν έχει επιχειρήματα.

Φιλικά

Κωστής

ΥΓ. Θα ήταν καλύτερα να κλειδωθεί το τόπικ, γιατί "ανάβει" φωτιές

Μια χαρά ήσυχα ήμασταν...
Άβαταρ μέλους
GeorgeD
Δημοσιεύσεις: 470
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 4:24 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 10 times

Re: ενα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Δημοσίευση από GeorgeD »

πω πω καλα έχω χάσει επεισόδια
αυτή η δουλέια θα μας φάει...

καλά τι γίνεται ρε παιδιά, συμμετέχω σε άρκετά φόρουμ με διαφορετική θεματολογία αλλά αυτό το πραγμα με το ρολόι γιατί? πρώτη φορά βλέπω τόσα πολλά θέματα! τεσπα, ελπίζω να λυθούν οι παρεξηγήσεις και ο φίλος Γιώργος να επανέλθει
πιστεύω γενικα χωρίς να έχω διαβάσει τα νήματα (θα το κάνω) ότι πρέπει να υπάρχει σεβασμός στην άποψη του άλλου, είτε αφορά τα ρολόγια είτε κάποιο άλλο θέμα (οτιδήποτε). είναι λυπηρό να γίνονται όλα αυτά τα πράγματα. τι να πω κρίμα
Άβαταρ μέλους
eisenberg
sensei
Δημοσιεύσεις: 10352
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 7:56 pm
Τοποθεσία: Raccoon City
Has thanked: 1049 times
Been thanked: 1287 times

Re: ενα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Δημοσίευση από eisenberg »

Παιδια καλυτερα να κλειδωθει το τοπικ και να επιστρεψουμε στους ρυθμους μας.
Αλλωστε ο giorgos mg εγραψε οτι δεν θελει αποπειρες για να μεταπειστει απο εμας,ας το σκεφτει καλυτερα μονος του.Επισης δεν θελει να ανταπαντησει σε κανεναν.
Στενοχωρηθηκα απιστευτα χθες απο την αποφαση του,που ηταν εντελως αναπαντεχη για μενα και σε μια ησυχη και καλη περιοδο για το φορουμ.Αλλα ειναι σεβαστη.
Γιωργο φιλε σε ευχαριστω για ολα!Για μενα παντως εισαι ακομη εδω! :sh:
Ψάχνω για το τέλειο ρολόι...ελπίζω να μην το βρω ποτέ!
Άβαταρ μέλους
Megalos
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 42640
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 3:05 am
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 39328 times
Been thanked: 8504 times

Re: ενα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Δημοσίευση από Megalos »

το τοπικ το ξανανοιξα κατ'αρχας για να εκφρασω την λυπη μου για την -ευχομαι- προσωρινη αποχωρηση του αγαπητου Γιωργου
δευτερον να συγχαρω τα γραφομενα του Χρηστου που νομιζω απειχουν πληρως και τις δικες μου αλλα και των περισσοτερων νομιζω αποψεις
τριτον να πω οτι συμφωνω με οσα εγραψε και ο Θοδωρης ...
η πορεια του φορουμ ειναι καλη και η παρουσια του Γιωργου απαραιτητη...
Γιωργο σκεψου ..ηρεμησε ... και σε αναμενω εγω ειδικα
Το watchfunclub στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης!
Facebook: https://www.facebook.com/groups/118633621493682/
Instagram: https://www.instagram.com/watchfunclub/
VIWOW
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ενα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Δημοσίευση από VIWOW »

Κλειδοκράτορες...

Κλείδωσε, ξεκλείδωσε, θα χαλάσει η κλειδαριά...

Γράψτε για κανένα ρολόι...

Για το savoir vivre, υπάρχει και ο Ζαμπούνης...

Φιλικά

Κωστής
Άβαταρ μέλους
GeorgeD
Δημοσιεύσεις: 470
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 4:24 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 10 times

Re: ενα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Δημοσίευση από GeorgeD »

....
giorgos mg
Δημοσιεύσεις: 2470
Εγγραφή: Παρ Μάιος 15, 2009 7:46 pm
Has thanked: 387 times
Been thanked: 111 times

Re: ενα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Δημοσίευση από giorgos mg »

Κωστη ισως σε εχω παρεξηγησει.
ισως δεν μπορω να καταλαβω τον τροπο γραφης σου..
ισως ειμαι μικρος.

απο εδω και περα θα ειμαι πιο χαλαρος.
αλλα θα ηθελα κι εσυ να μην εισαι τοσο απολυτος.
ο φιλος tazio οπως και ολοι μας εδω μεσα ειμαστε μια μικρη παρεα.
κανουμε λαθη.
να εισαι πιο επιεικης απεναντι μας.
να βρεις εναν πιο χαλαρο τροπο να διορθωνεις.
θελεις να μας μαθεις.
ειναι δυσκολο πραγμα η διδασκαλια.
ειδικα αν εχεις εναν μαθητη σαν εμενα απεναντι σου.

δεν μπορω να διαβαζω τα μακροσκελη ποστ σου.
με κουραζουν.

κανονισε σε μελλοντικη συναντηση να εχεις μαζι σου οτι χρειαζεται για να σου φτιαξω πειπαλ.
να παραγγειλουμε ενα G και να σου ερθει μεταχειρισμενο και μαιμου για γινεις κοροιδο σαν εμενα..... :sh:

φιλικα
Γιωργος
Απάντηση