ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΟΡΟΛΟΓΟΠΟΙΙΑΣ

Στην ενότητα αυτή μιλάμε για τεχνικά θέματα που αφορούν τα ωρολόγια(εδώ μπορούν τα μέλη να υποβάλλουν και απορίες σχετικά με τεχνικά θέματα)
Απάντηση
chrismakis
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 02, 2013 4:59 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΟΡΟΛΟΓΟΠΟΙΙΑΣ

Δημοσίευση από chrismakis »

καλησπέρα σε ολους..δε γραφω συχνα εδω αλλα παρακολουθω οσο πιο πολλα θεματα μπορω..εχω μεγαλο παθος με τα ρολογια.ειδικα με τα αυτοματα..προσφατα ψαχνοντας για μηχανισμους επεσα πανω σε αυτη τη σελιδα που πουλαει μεταξυ αλλων διαφορους μηχανισμους..μου εκανε εντυπωση η ποικιλια και οι τιμες..ειναι γνησιοι;ποια η γνωμη σας;γενικα εχει πολλα και διαφορα αξεσουαρ για ρολογια..παραθετω τη σελιδα και απολογουμαι αν δεν ειναι σωστο που την αναφερω γιατι δεν ειμαι σιγουρος αν επιτρεπεται..
http://www.allwatchparts.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
aris911
Δημοσιεύσεις: 2903
Εγγραφή: Δευ Ιουν 07, 2010 1:57 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 285 times
Επικοινωνία:

Re: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΟΡΟΛΟΓΟΠΟΙΙΑΣ

Δημοσίευση από aris911 »

Καλησπέρα αγαπητε φιλε.
Μια ματιά που έριξα στα εργαλεία θα σου πω τι συμπέρασμα έβγαλα.
Εργαλεία φτηνά που για μένα όσα μπόρεσα να δω είναι η κινέζικα η ινδικά. Δηλαδή εργαλεία για χομπιστες και χομπιστες επαγγελματίες.
Από τιμές ίδιες και με εδώ. Και γράφω εδώ γιατί κάποια θα τα πάρεις στις ίδιες τιμές και ίσως φτηνότερα.
Τις λούπες αυτές που τις έχει 3 δολάρια παράδειγμα αν τις πάρει κάποιος και προσπαθήσει να δει μετά από λίγο θα το πιάσει πονοκέφαλος και σύντομα θα ψάχνει για γυαλιά οράσεως.
Ένα άλλο παράδειγμα
Τις προσελες που έχει τις έχει 5 δολάρια και είναι λέει αντιμαγνητικες.
Οι δικές μου παράδειγμα ξεκινάνε από 40 ευρώ μέχρι 75 ευρώ η ακριβότερη (έτσι και αλλιώς δεν υπάρχει ακριβότερη) χωρις να εχω υπολογισει και καποιες σπεσιαλ που εχω που εκει παμε πανω από τα 100 ευρω η μοναδα παντα και είναι πράγματι αντιμαγνητικες.
Βγάλε λοιπόν συμπεράσματα.
Άβαταρ μέλους
Megalos
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 42586
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 3:05 am
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 39153 times
Been thanked: 8489 times

Re: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΟΡΟΛΟΓΟΠΟΙΙΑΣ

Δημοσίευση από Megalos »

ενδιαφερουσες οι παρατηρησεις σου Αρη ... ελπιζω να βοηθησουν τον φιλο :cheer:
Το watchfunclub στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης!
Facebook: https://www.facebook.com/groups/118633621493682/
Instagram: https://www.instagram.com/watchfunclub/
chrismakis
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 02, 2013 4:59 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΟΡΟΛΟΓΟΠΟΙΙΑΣ

Δημοσίευση από chrismakis »

πραγματι παρα πολυ ενδιαφερουσες οι παρατηρησεις..προφανως δεν εχω εμπειρια σε ανταλλακτικα αξεσουαρ κλπ για αυτο μου εκανε εντυπωση η εν λογο σελιδα..σας ευχαριστω για τις απαντησεις και το ενδιαφερον.!!!
aris911
Δημοσιεύσεις: 2903
Εγγραφή: Δευ Ιουν 07, 2010 1:57 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 285 times
Επικοινωνία:

Re: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΟΡΟΛΟΓΟΠΟΙΙΑΣ

Δημοσίευση από aris911 »

chrismakis έγραψε:πραγματι παρα πολυ ενδιαφερουσες οι παρατηρησεις..προφανως δεν εχω εμπειρια σε ανταλλακτικα αξεσουαρ κλπ για αυτο μου εκανε εντυπωση η εν λογο σελιδα..σας
Για αυτό ειμαστε εδώ. Να βοηθάμε οσους το χρειαζονται με τις κατάλληλες απαντησεις.
chrismakis έγραψε:ευχαριστω για τις απαντησεις και το ενδιαφερον.!!!
Να εισαι καλα φιλε μου.
Δεν κανει τιποτα.
Απάντηση