Πρωτάθλημα σκούπα

για να χαλαρωνουμε
Άβαταρ μέλους
ggli
Δημοσιεύσεις: 5986
Εγγραφή: Τετ Αύγ 31, 2011 9:21 pm
Has thanked: 2867 times
Been thanked: 4363 times

Πρωτάθλημα σκούπα

Δημοσίευση από ggli »

Πολλα συγχαρητήρια στον πρωταθλητή Παναθηναϊκό ,
Πραγματικα ήταν επιχείρηση σκούπα , ούτε στα καλα μας με ομπραντοβιτς, 3-0 και το άξιζε .
Εδειξε πολυ ψυχή και πάθος ,
Αν δεν τον έστηναν με τη μπαρτσελονα ίσως μιλαγαμε διαφορετικα και για την κατάκτηση του ευρωπαϊκού .

Πραγματικα το come back του Παναθηναϊκού ειναι αξιοθαύμαστο , μετα το τέλος ομπραντοβιτς και την απώλεια του πρωταθλήματος πολλοί τον είχαν τελειωμενο.

Ο ολυμπιακος μαλλον δεν γύρισε ποτε απο το Λονδίνο , δεν μπορεσε να διαχειρηστεί σωστά την τόσο μεγάλη επιτυχία του , πολλοί νεαροί παίκτες και απειρος προπονητής στα μεγαλεία , πήραν τα μυαλά αέρα .

Ντροπή και αίσχος στους αλήτες που εμπόδισαν το τέλος του αγώνα ,
Μαλλον δεν έχουν καταλάβει ότι ειναι φιλαθλοι του πρωταθλητή Ευρώπης ,
Δεν αξίζουν τέτοιοι φίλαθλοι στον ολυμπιακό και σε καμία ομάδα , αν υπήρχε και μια πιθανότητα να γυρίσει το ματς ο ολυμπιακος τον τελείωσαν οι φίλαθλοι του.

Κάποια στιγμή πρέπει να συνεννοηθούν αυτές οι δυο ομάδες να καθαρίσουν την κοπρο του αυγειου .
These users thanked the author ggli for the post:
i palios (Πέμ Ιουν 13, 2013 1:29 pm)
Rating: 7.69%
ggli
zapco
Δημοσιεύσεις: 103
Εγγραφή: Παρ Δεκ 24, 2010 12:58 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Πρωτάθλημα σκούπα

Δημοσίευση από zapco »

Ο Ολυμπιακός δεν απέκτησε φέτος τέτοιους κάφρους για οπαδούς!
Όπως και ο Παναθηναϊκός!
Κρατάει χρόνια αυτή η κολώνια.
Όπως πολύ σωστά είπες... είναι θέμα των ομάδων να αντιμετωπίσουν το πρόβλημα.
Αλλά η διαφορά είναι ότι οι κάφροι του Ολυμπιακού τα κάνουν με κάθε ευκαιρία και μάλλον βολλεύει και τον Ολυμπιακό να τα κάνουν.
Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο.
Τόσα χρόνια η ίδια ιστορία.
Παραδειγματική τιμωρία στον Ολυμπιακό μπας και συγκινηθούν οι παράγοντες και προστατέψουν την ομάδα τους (αν πραγματικά το θέλουν).
Το ίδιο να ισχύσει και για τον Παναθηναϊκό και για κάθε ομάδα τόσο στο μπάσκετ όσο και στο ποδόσφαιρο αν υπάρξουν από εδώ και πέρα ανάλογα περιστατικά.

Συγχαριτήρια στον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ
These users thanked the author zapco for the post:
ggli (Πέμ Ιουν 13, 2013 4:23 pm)
Rating: 7.69%
ELBETAKIAS
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: Τρί Φεβ 07, 2012 6:26 pm
Has thanked: 233 times
Been thanked: 193 times

Re: Πρωτάθλημα σκούπα

Δημοσίευση από ELBETAKIAS »

ρε παιδια αυτο που μου κινει υποψιες...


100 οπαδους 1,5 ωρα δε μπορουσαν να τους βγαλουν απο τα επισημα για να μη διακοπει το ματς???οι αστυνομικοι περισσοτεροι ηταν...

μηπως καποιους τους βολευε να διακοπει το ματς ????
Άβαταρ μέλους
ggli
Δημοσιεύσεις: 5986
Εγγραφή: Τετ Αύγ 31, 2011 9:21 pm
Has thanked: 2867 times
Been thanked: 4363 times

Re: Πρωτάθλημα σκούπα

Δημοσίευση από ggli »

ELBETAKIAS έγραψε:ρε παιδια αυτο που μου κινει υποψιες...


100 οπαδους 1,5 ωρα δε μπορουσαν να τους βγαλουν απο τα επισημα για να μη διακοπει το ματς???οι αστυνομικοι περισσοτεροι ηταν...

μηπως καποιους τους βολευε να διακοπει το ματς ????
Εχεις ένα δίκιο , υπάρχει μια αμφίδρομη σχέση μεταξύ ομάδων και οπαδικών στρατων, γι' αυτο και ποτε οι ομάδες δεν έλυσαν το πρόβλημα ,
Ίσως για κάποιους το ''ναι, αλλα δεν τελείωσε ποτε ο αγώνας , αν μας άφηναν θα το παίρναμε το ματς και μετα ίσως και το πρωτάθλημα " τους βολεύει για να κρύψουν τα λάθη και τις αδυναμίες ,
Νομίζω με τη διακοπή , αδικημένος ειναι ο παναθηναικος κι οχι ο ολυμπιακος .
Προσωπικά δεν το ευχαριστηθηκα όσο αν τελείωνε ο αγώνας .
ggli
ELBETAKIAS
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: Τρί Φεβ 07, 2012 6:26 pm
Has thanked: 233 times
Been thanked: 193 times

Re: Πρωτάθλημα σκούπα

Δημοσίευση από ELBETAKIAS »

ακριβως αυτο πιστευω Γιαννη...στεναχωριεμαι ομως που με τετοιες πρακτικες ή στον αθλητισμο ή στην πολιτικη ξεγελουν τον κοσμο και τον κανουν να πιστευει αυτο που θελουν...ολοι οι Ολυμπιακοι σημερα βριζουν τους 100 καφρους...

κανεναν δεν ακουσα να βριζει π.χ ενα Σπανουλη που πληρωνεται οσο 1.000.000 ιδιωτικοι υπαλληλοι μαζι για να παιξει 5 ματς το χρονο και δεν το κανει!!! κ.ο.κ..

Γιαννη ουτε εγω δεν το χαρηκα και ειμαι και φολα Αεκτζης...ηθελα να συνεχιστει το ματσακι..
gerogian
Δημοσιεύσεις: 2907
Εγγραφή: Δευ Φεβ 27, 2012 11:29 pm
Has thanked: 464 times
Been thanked: 2771 times

Re: Πρωτάθλημα σκούπα

Δημοσίευση από gerogian »

ELBETAKIAS έγραψε:ακριβως αυτο πιστευω Γιαννη...στεναχωριεμαι ομως που με τετοιες πρακτικες ή στον αθλητισμο ή στην πολιτικη ξεγελουν τον κοσμο και τον κανουν να πιστευει αυτο που θελουν...ολοι οι Ολυμπιακοι σημερα βριζουν τους 100 καφρους...

κανεναν δεν ακουσα να βριζει π.χ ενα Σπανουλη που πληρωνεται οσο 1.000.000 ιδιωτικοι υπαλληλοι μαζι για να παιξει 5 ματς το χρονο και δεν το κανει!!! κ.ο.κ..

Γιαννη ουτε εγω δεν το χαρηκα και ειμαι και φολα Αεκτζης...ηθελα να συνεχιστει το ματσακι..
αγορινα μου εσυ!! :cheer: :party:
Εικόνα

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΤΟΥΝ ΟΙ ΑΕΤΟΙ
Άβαταρ μέλους
ggli
Δημοσιεύσεις: 5986
Εγγραφή: Τετ Αύγ 31, 2011 9:21 pm
Has thanked: 2867 times
Been thanked: 4363 times

Re: Πρωτάθλημα σκούπα

Δημοσίευση από ggli »

Ναι,
Ετσι ειναι , όλοι ασχολούνται με τους 100 κι οχι με το τι έδειχνε στο γήπεδο ο ολυμπιακος ,
Αξίζει να σημειωθεί ότι αν οι διαιτητές έπαιξαν προχτές έδρα τον ΠΑΟ , χθες έπαιξαν δυο φορές έδρα τον ΟΣΦΠ, να βγάλουν τα σπασμένα , αλλα και πάλι δεν...
Τα μισά καλάθια του οσφπ ήταν γκολ φάουλ .
Τώρα βέβαια για να μην αδικούμε και τους παίχτες , κάποιος τα δίνει τα λεφτα και αυτοί φυσικα τα παίρνουν , ο σπανουλης και ο κάθε σπανουλης έχουν αποδείξει την αξία τους, και τα αλλα παιδιά του ΟΣΦΠ ,
Όμως ο ΟΣΦΠ των τελικών ήταν ίδιος με τον ΟΣΦΠ της κανονικής περιόδου ,
Εξαίρεση δεν αποτελούν αυτοί οι τελικοί, αλλα το final four, εκει ήταν άλλος ΟΣΦΠ .

Θεωρω ότι οι αγώνες πρέπει να τελειώνουν στο γήπεδο .
ggli
ELBETAKIAS
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: Τρί Φεβ 07, 2012 6:26 pm
Has thanked: 233 times
Been thanked: 193 times

Re: Πρωτάθλημα σκούπα

Δημοσίευση από ELBETAKIAS »

σιγουρα Γιαννη αφου τα δινουν καλα κανουν και τα παιρνουν,επισης εχουν αποδειξει την αξια τους συμφωνω...

οσο ομως σκεφτομαι ποσα λεφτα παιρνουν στη σημερινη εποχη κατι μεσα μου δε μου αρεσει...


φιλικα,Χρηστος
Άβαταρ μέλους
ggli
Δημοσιεύσεις: 5986
Εγγραφή: Τετ Αύγ 31, 2011 9:21 pm
Has thanked: 2867 times
Been thanked: 4363 times

Re: Πρωτάθλημα σκούπα

Δημοσίευση από ggli »

gerogian έγραψε:
ELBETAKIAS έγραψε:ακριβως αυτο πιστευω Γιαννη...στεναχωριεμαι ομως που με τετοιες πρακτικες ή στον αθλητισμο ή στην πολιτικη ξεγελουν τον κοσμο και τον κανουν να πιστευει αυτο που θελουν...ολοι οι Ολυμπιακοι σημερα βριζουν τους 100 καφρους...

κανεναν δεν ακουσα να βριζει π.χ ενα Σπανουλη που πληρωνεται οσο 1.000.000 ιδιωτικοι υπαλληλοι μαζι για να παιξει 5 ματς το χρονο και δεν το κανει!!! κ.ο.κ..

Γιαννη ουτε εγω δεν το χαρηκα και ειμαι και φολα Αεκτζης...ηθελα να συνεχιστει το ματσακι..
αγορινα μου εσυ!! :cheer: :party:
Εικόνα

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΤΟΥΝ ΟΙ ΑΕΤΟΙ
Σπύρο ,
Δε χάνεις ευκαιρία ,είσαι <<τιγρης>>
Ωραίος!!!!
ggli
Άβαταρ μέλους
ggli
Δημοσιεύσεις: 5986
Εγγραφή: Τετ Αύγ 31, 2011 9:21 pm
Has thanked: 2867 times
Been thanked: 4363 times

Re: Πρωτάθλημα σκούπα

Δημοσίευση από ggli »

ELBETAKIAS έγραψε:σιγουρα Γιαννη αφου τα δινουν καλα κανουν και τα παιρνουν,επισης εχουν αποδειξει την αξια τους συμφωνω...

οσο ομως σκεφτομαι ποσα λεφτα παιρνουν στη σημερινη εποχη κατι μεσα μου δε μου αρεσει...


φιλικα,Χρηστος
Χρήστο δεν έχεις άδικο , τουλάχιστον να πληρώνουν εφορία !!!!!![WINKING FACE][WINKING FACE][WINKING FACE][WINKING FACE][WINKING FACE]
ggli
Απάντηση