net surfing

για να χαλαρωνουμε
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
director
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 25, 2010 11:25 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 41 times

net surfing

Δημοσίευση από director »

Εμενα παιδια μ αρεσει να χαλαρωνω,περιδιαβαινοντας το διαδικτυο,αυτη την στιγμη ειμαι σε 3 ιστοτοπους,με θεμα τα ωρολογια,οπου βλεπω να τα συνπαρακολουθουν οι ιδιοι κατα το πλειστον γνωστοι ανθρωποι(φιλοι).
Λεω αμαν τρελλαθηκα,μαζι μου κι αυτοι,ποια η αναγκη να εχουμε 3 καρτελες ανοιχτες αφου λιγο πολυ οι ιδιοι ειμαστε,τα ιδια γραφουμε,τα ιδια διαβαζουμε.
Αυτο το ιδιο σημειωμα θα το ποσταρω σε 3 διαφορετικα φορουμ,αλλα θα το διαβασουν οσοι και στο 1ο,κατι δεν παει καλα εδω,την ψωνισαμε,οκ ρε μαγκες δεν συνεχιζω,ξερω και σακουλια μ ανασες του Αιολα ανοιγω και αλλα συναφη,απλα μια σκεψουλα περασε απ το μυαλο μου.
Α.. και να μην ξεχασω να κανω copy paste.
Άβαταρ μέλους
Heuer_1153
Δημοσιεύσεις: 254
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 13, 2011 6:51 pm
Has thanked: 23 times
Been thanked: 60 times

Re: net surfing

Δημοσίευση από Heuer_1153 »

Και εγώ έχω αυτή την απορία. Δε θα ήτανε πολύ καλύτερα να είμαστε μαζεμένοι σε ένα φόρουμ;
Μάριος
aris911
Δημοσιεύσεις: 2903
Εγγραφή: Δευ Ιουν 07, 2010 1:57 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 285 times
Επικοινωνία:

Re: net surfing

Δημοσίευση από aris911 »

Όταν θα πάψουν κάποιοι να το παίζουν δικτάτορες-αρχηγοί (ευτυχώς δεν υπάρχουν εδώ) που νομίζουν ότι οι άλλοι τρώνε κουτόχορτο τότε κάτι μπορεί να γίνει.
Επειδή όμως ο λύκος την τρίχα αλλάζει και όχι το τομάρι του προβλέπω τα πράγματα να μείνουν ως έχουν.
Άβαταρ μέλους
DragonAce
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: Παρ Σεπ 03, 2010 12:23 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο
Has thanked: 183 times
Been thanked: 219 times

Re: net surfing

Δημοσίευση από DragonAce »

η αιτία των πολλών φόρουμ συγχρόνως θα έλεγα ότι οφείλεται στη παρεούλα κ στη διάθεση για γνώσεις!

στα άλλα τα κακώς κείμενα με κάλυψε ο άρης
καλιά στα όρη μοναχός στο δάσος με τσι πρίνους, παρά σε κήπο με πολλούς ψεύτικους άσπρους κρίνους
tazio
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 24, 2009 12:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: net surfing

Δημοσίευση από tazio »

DragonAce έγραψε:η αιτία των πολλών φόρουμ συγχρόνως θα έλεγα ότι οφείλεται στη παρεούλα κ στη διάθεση για γνώσεις!

στα άλλα τα κακώς κείμενα με κάλυψε ο άρης

Οι γνώσεις συγκεντρωμένες μήπως είναι καλύτερες;
Εξάλλου το διαρκές copy paste (για να γραφούν τα ίδια και στα τρία φόρουμ ) δεν προσφέρει κάτι το ξεχωριστό στο θέμα γνώση.


Ας γινόντουσαν τουλάχιστον εγγραφές με διαφορετικά ονόματα χρήστη για ποικιλία. lol
Μη ταΐζεται τα TROLL !!!
lovefist2001
Δημοσιεύσεις: 1532
Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2009 10:19 am
Has thanked: 330 times
Been thanked: 1026 times

Re: net surfing

Δημοσίευση από lovefist2001 »

aris911 έγραψε:Όταν θα πάψουν κάποιοι να το παίζουν δικτάτορες-αρχηγοί (ευτυχώς δεν υπάρχουν εδώ) που νομίζουν ότι οι άλλοι τρώνε κουτόχορτο τότε κάτι μπορεί να γίνει.
Επειδή όμως ο λύκος την τρίχα αλλάζει και όχι το τομάρι του προβλέπω τα πράγματα να μείνουν ως έχουν.

:box:
:mil:




:cheer:
Άβαταρ μέλους
Megalos
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 42577
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 3:05 am
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 39116 times
Been thanked: 8485 times

Re: net surfing

Δημοσίευση από Megalos »

Δημητρη μου ...το ειχαμε πει απο παλια ..τοτε που ηταν ακομα δυο και οχι τρια (ασε που ειναι και αλλα )
δυστυχως βλεπεις ...θα ειχα πολλα να πω ...αλλα αστα καλυτερα ..
φιλε tazio ετσι οπως ειναι πολλες φορες το copy paste χρειαζεται διοτι κρατα ισορροπιες και βοηθαει και
στην γνωση (υπαρχουν καποιοι που δεν μπαινουν και στα 3 ισως ουτε στα δυο , οποτε ας μαθαινουν και αυτοι
παντως ειμαι προθυμος σε παρατηρησεις και προτασεις
Το watchfunclub στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης!
Facebook: https://www.facebook.com/groups/118633621493682/
Instagram: https://www.instagram.com/watchfunclub/
Απάντηση