θολωμα κρυσταλου

KASTANIOS
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2017 12:21 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: θολωμα κρυσταλου

Δημοσίευση από KASTANIOS »

καλησπερα μολισ το πηρα.Μου εδωσε και αποτελεσματα απο τισ μετρησησ test που του εκανε καθωσ και ενα χρο εγγυησησ.Το μονο πραγμα που μου τονισε χιλιεσ φορεσ μακρια απο ζεστο νερο και με προκαλεσε αν μπορω να κανω καταδυση στα 200 μετρα για να δω τισ πραγματικεσ του δυνατοτητεσ.Τελικα εισωσ τον ακουσω και δεν το ξαναβαλω σε ζεστο νερο.Μακαρι να πανε ολα καλα.Το κοστοσ ηταν στα 30ευρω.Δεν ξερω αν πρεπει να αναφερω την επωνυμια του καταστηματοσ για να μαθω κριτικεσ του.Αν ναι ενημερωστε με.Ευχαριστω.
Άβαταρ μέλους
markosgr28
moderator
Δημοσιεύσεις: 12441
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 16, 2009 6:19 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο, Κρήτης
Has thanked: 23 times
Been thanked: 5151 times

Re: θολωμα κρυσταλου

Δημοσίευση από markosgr28 »

KASTANIOS έγραψε:καλησπερα μολισ το πηρα.Μου εδωσε και αποτελεσματα απο τισ μετρησησ test που του εκανε καθωσ και ενα χρο εγγυησησ.Το μονο πραγμα που μου τονισε χιλιεσ φορεσ μακρια απο ζεστο νερο και με προκαλεσε αν μπορω να κανω καταδυση στα 200 μετρα για να δω τισ πραγματικεσ του δυνατοτητεσ.Τελικα εισωσ τον ακουσω και δεν το ξαναβαλω σε ζεστο νερο.Μακαρι να πανε ολα καλα.Το κοστοσ ηταν στα 30ευρω.Δεν ξερω αν πρεπει να αναφερω την επωνυμια του καταστηματοσ για να μαθω κριτικεσ του.Αν ναι ενημερωστε με.Ευχαριστω.
Α ωραία, χαίρομαι! Και ευχαριστώ για την ενημέρωση! Να το χαρείς με υγεία!
Εικόνα
lovefist2001
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2009 10:19 am
Has thanked: 330 times
Been thanked: 1026 times

Re: θολωμα κρυσταλου

Δημοσίευση από lovefist2001 »

KASTANIOS έγραψε:καλησπερα μολισ το πηρα.Μου εδωσε και αποτελεσματα απο τισ μετρησησ test που του εκανε καθωσ και ενα χρο εγγυησησ.Το μονο πραγμα που μου τονισε χιλιεσ φορεσ μακρια απο ζεστο νερο και με προκαλεσε αν μπορω να κανω καταδυση στα 200 μετρα για να δω τισ πραγματικεσ του δυνατοτητεσ.Τελικα εισωσ τον ακουσω και δεν το ξαναβαλω σε ζεστο νερο.Μακαρι να πανε ολα καλα.Το κοστοσ ηταν στα 30ευρω.Δεν ξερω αν πρεπει να αναφερω την επωνυμια του καταστηματοσ για να μαθω κριτικεσ του.Αν ναι ενημερωστε με.Ευχαριστω.


Μια χαρα.
Ολα καλα τελικα !!!

Αλλα αν δεν τον ακουσεις οπως λες και παραπανω θα ξαναδωσεις 30 !!!!! :gf:

Σταυρος
KASTANIOS
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2017 12:21 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: θολωμα κρυσταλου

Δημοσίευση από KASTANIOS »

Δηλαδή φίλε Σταυρο συμφωνείς με όλα αυτά που λέγονται γύρω από το ζεστό νερό και τι στεγανότητα?απλά εγώ δεν γνώριζα κάτι τέτοιο.απλά μου κάνει εντυποση γιατί φοράω διαφορα ρολόγια εδώ και είκοσι χρόνια και δεν έχω αντιμετώπιση παρόμοιο πρόβλημα.τα φόραγα παντού και πάντα στο μπάνιο στη θάλασσα.συγνωμη αν σας έχω ζαλιση απλά ρωτάω για να μάθω γιατί είμαι όπως εχεται καταλάβει παντελώς ασχετοσ και ζητάω την βοήθεια σας.ευχαριστω.
Άβαταρ μέλους
markosgr28
moderator
Δημοσιεύσεις: 12441
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 16, 2009 6:19 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο, Κρήτης
Has thanked: 23 times
Been thanked: 5151 times

Re: θολωμα κρυσταλου

Δημοσίευση από markosgr28 »

KASTANIOS έγραψε:Δηλαδή φίλε Σταυρο συμφωνείς με όλα αυτά που λέγονται γύρω από το ζεστό νερό και τι στεγανότητα?απλά εγώ δεν γνώριζα κάτι τέτοιο.απλά μου κάνει εντυποση γιατί φοράω διαφορα ρολόγια εδώ και είκοσι χρόνια και δεν έχω αντιμετώπιση παρόμοιο πρόβλημα.τα φόραγα παντού και πάντα στο μπάνιο στη θάλασσα.συγνωμη αν σας έχω ζαλιση απλά ρωτάω για να μάθω γιατί είμαι όπως εχεται καταλάβει παντελώς ασχετοσ και ζητάω την βοήθεια σας.ευχαριστω.
Δε μας έχεις ζαλίσει καθόλου, καλά κάνεις και ρωτάς!

Και η δική μου η άποψη είναι ότι το ζεστό νερό και το σαπούνι φθείρουν τις φλάτζες, οπότε προκαλούν θέματα στεγανότητας, αλλά όχι τόσο άμεσα όσο συνέβη στο δικό σου ρολόι.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Megalos
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 42563
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 3:05 am
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 39066 times
Been thanked: 8474 times

Re: θολωμα κρυσταλου

Δημοσίευση από Megalos »

φιλε σε καλοσωριζω εστω καθυστερημενα ... και καλη παραμονη
οπως ειδες εχεις πολλα να μαθεις οπως και εμεις επισης παντα μαθαινουμε κατι περισσοτερο
χαρηκα που λυθηκε το προβλημα σου και συμφωνω και με τα αλλα παιδια οτι καλο ειναι να μην το φορας στο ντουζ με ζεστο νερο και σαπουνια .
Το watchfunclub στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης!
Facebook: https://www.facebook.com/groups/118633621493682/
Instagram: https://www.instagram.com/watchfunclub/
Απάντηση