ROLEX

Σε αυτή την θεματική ενότητα θα γίνετε αναφορά σε όλες τις εταιρείες οι οποίες προέρχονται από την Ελβετία
Άβαταρ μέλους
antonis_ch
Δημοσιεύσεις: 7929
Εγγραφή: Παρ Μάιος 15, 2009 9:09 am
Has thanked: 51 times
Been thanked: 391 times

Re: ROLEX

Δημοσίευση από antonis_ch »

hs2000 έγραψε:Απλά,σχόλια με χαρακτηρισμούς όπως "κομπλεξικός" κτλ. δίνουν ερεθίσματα.
+1

Ετσι ακριβως....απο καποια συγκεκριμενα μελη γραφτηκε και αλλες φορες ο συγκεκριμενος χαρακτηρισμος ή τουλαχιστον αυτου του ειδος ποστ τα οποια αναβουν φωτιες ειτε το θελουμε ειτε οχι..

Τωρα για διαγραφες ποστ κτλ δεν συμφωνω ουτε εγω αλλα αν ειναι να χαλασουμε ενα θεμα ειτε να οδηγηθουμε σε εντασεις και καυγαδες δεν ξερω αν καποτε πρεπει να γινει και αυτο..απο το να καει ολοκληρο δασος καλυτερα να καει το δεντρο..

Δημοκρατια εχουμε και ο καθενας δικαιουται να εκφραζει την γνωμη του παντα σε ΚΟΣΜΙΑ πλαισια χωρις να προσβαλει τον αλλον..

Αρκετα ειμαστε off topic ομως..παρακαλω ας επιστρεψουμε στο θεμα..
jimko7
Δημοσιεύσεις: 549
Εγγραφή: Παρ Οκτ 15, 2010 11:26 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 16 times

Re: ROLEX

Δημοσίευση από jimko7 »

Eπισης παιδια--ας υπερασπιστω και γω τη Rolex ως νεος κατοχος :ha: -- καλο ειναι να μη γινονται γενικοι αφορισμοι του τυπου"Δε μου αρεσει κανενα Rolex ή κανένα Ω ή κανενα Vacheron" κλπ..και ότι "Όλα ta Rolex είναι ίδια"
κτλ..
Καμιά γενίκευση δεν είναι σωστή και το να είσαι απόλυτος δεν είναι σωστό...Και όλες οι Rolls Royce μοιάζουν...χαχαχαχαχαχα!!Τι να κάνουμε δηλ?Ή τι σημαίνει αυτό..Σε άλλους αρέσουν σε άλλους όχι..
Σέβομαι απόλυτα το γούστο καθενός και τη γνώμη του αλλά και απο θέμα τακτ αν κάποιος φίλος εδω μέσα πάρει 1 ρολόι που δε μου αρέσει, θα του ευχηθώ και ας μη μου αρέσει και δε θα του πω.."χάλια είναι ρε φίλε, που το βρήκες? :-) "
Οπότε καλύτερα τα σχόλια να μένουν σε ευγενικά και πολιτισμένα επίπεδα χωρις να προσβάλλουμε τους άλλους.
Ένας ευτυχής κάτοχος ROLEX :-) :-) :-)
ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 ΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
antonis_ch
Δημοσιεύσεις: 7929
Εγγραφή: Παρ Μάιος 15, 2009 9:09 am
Has thanked: 51 times
Been thanked: 391 times

Re: ROLEX

Δημοσίευση από antonis_ch »

Δημητρη μου πολυ ευστοχες οι παρατηρησεις σου ομως ας μεινουμε στο καθαρα ωρολογοιακο κομματι του θεματος για να βοηθησουμε να ληξει το off topic εδω..
elbetos R21
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Τρί Δεκ 21, 2010 3:09 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ROLEX

Δημοσίευση από elbetos R21 »

Megalos έγραψε:
marios_ch έγραψε:ολα τα ρολεξ ασχημα ειναι.... :-)
Image
Μαριε και αυτο ... ασχημο η οχι ?
Κωστα παρα πολυ ομρφο κομματι!!!! :cheer: :cheer: :cheer: :cheer
tazio
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 24, 2009 12:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: ROLEX

Δημοσίευση από tazio »

Όμορφο ρολόι αυτό που παρέθεσε ο megalos αυτή την εποχή πάντως μου αρέσει το
Image



Υ.Γ.
@ ... _ch, hs2000 e.t.c. αν δε σας κάνει κόπο ρίξτε μια ματιά στην υπογραφή μου. Θα σας γλιτώσει αρκετό από το στομάχι σας. :-)
Μη ταΐζεται τα TROLL !!!
Άβαταρ μέλους
Megalos
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 42920
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 3:05 am
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 39855 times
Been thanked: 8659 times

Re: ROLEX

Δημοσίευση από Megalos »

Αντωνη και Δημητρη ευστοχες οι παρατηρησεις σας
tazio ακομα πιο ευστοχος
ας μεινουμε ομως πλεον στο θεμα οπως ειπε ο Αντωνης και ας γραψουμε για το νημα βασικα
Tazio αυτο που ποσταρες ειναι ευσεβης ποθος απειρων ωρολογοφιλων ... δεν εχεις καθολου αδικο λοιπον
να σου αρεσει :good:
Το watchfunclub στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης!
Facebook: https://www.facebook.com/groups/118633621493682/
Instagram: https://www.instagram.com/watchfunclub/
Άβαταρ μέλους
DragonAce
Δημοσιεύσεις: 1356
Εγγραφή: Παρ Σεπ 03, 2010 12:23 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο
Has thanked: 184 times
Been thanked: 225 times

Re: ROLEX

Δημοσίευση από DragonAce »

tazio έγραψε:Όμορφο ρολόι αυτό που παρέθεσε ο megalos αυτή την εποχή πάντως μου αρέσει το
Image



Υ.Γ.
@ ... _ch, hs2000 e.t.c. αν δε σας κάνει κόπο ρίξτε μια ματιά στην υπογραφή μου. Θα σας γλιτώσει αρκετό από το στομάχι σας. :-)
εμένα πάλι αυτό δε μαρέσει, προτιμώ το προηγούμενο, στο οποίο θα συμφωνήσω με τον άρη σε όλα για φινίρισμα κ εναλλαγές,
το έχω δει σε βιτρίνα μόνο κ είναι πολύ μπροστά!
καλιά στα όρη μοναχός στο δάσος με τσι πρίνους, παρά σε κήπο με πολλούς ψεύτικους άσπρους κρίνους
aris911
Δημοσιεύσεις: 2903
Εγγραφή: Δευ Ιουν 07, 2010 1:57 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 285 times
Επικοινωνία:

Re: ROLEX

Δημοσίευση από aris911 »

antonis_ch έγραψε: ...Τωρα για διαγραφες ποστ κτλ δεν συμφωνω ουτε εγω αλλα αν ειναι να χαλασουμε ενα θεμα ειτε να οδηγηθουμε σε εντασεις και καυγαδες δεν ξερω αν καποτε πρεπει να γινει και αυτο..απο το να καει ολοκληρο δασος καλυτερα να καει το δεντρο...
Με αφορμή αυτό το σχόλιο θα ήθελα να παραμείνουμε για λιγάκι of topic (και κάποια στιγμή πρέπει να γίνει) και να πω ότι με το να γίνονται κάποιες διαγραφές καυστικών και ακραίων μηνυμάτων ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΥΕΤΑΙ η δημοκρατία. Πιστεύω ότι τα πράγματα μπαίνουν σε τάξη.
Ακραίες εκφράσεις του είδους
δεν μου αρέσει κανένα μοντέλο της τάδε μάρκας είναι φυσικό να ανάβουν φωτιές
και αυτό κάποιοι το ξέρουν. Το θέμα είναι κατά πόσο θέλουν να δημιουργήσουν την αρχή αντιπαράθεσης η όχι.
Και εμένα δεν μου αρέσουν τα ΠΑΝΕΡΑΙ και όσο και αν έψαξα να βρω τι αρέσει τόσο πολύ σε κάποιους δεν το βρήκα. Αλλά δεν το δημοσίευσα στο φόρουμ γιατί ξέρω ότι π.χ ο Αντώνης και κάποιοι άλλοι τα αγαπάνε υπερβολικά και δεν ήθελα να στεναχωρήσω. Άρα κάποιοι πρέπει να σέβονται τους άλλους και δεν πρεπει να ξεχνουν οτι ζουνε σε μια κοινοτητα που αποτελειται απο μελη.
Άβαταρ μέλους
Megalos
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 42920
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 3:05 am
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 39855 times
Been thanked: 8659 times

Re: ROLEX

Δημοσίευση από Megalos »

θα παρακαλεσω και παλι να μεινουμε εντος θεματος ...
νομιζω οτι εγινε σαφες σε ολους μας τι να αποφευγουμε και τι να μην γραφουμε ...
σεβασμο κυριως στα μελη και σε οσους επισης μας διαβαζουν απλως ...
οποτε ας σταματησει εδω το of topic αλλοιως πιθανον να ενεργοποιηθουν πλεον τα σβησιματα
Το watchfunclub στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης!
Facebook: https://www.facebook.com/groups/118633621493682/
Instagram: https://www.instagram.com/watchfunclub/
elbetos R21
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Τρί Δεκ 21, 2010 3:09 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ROLEX

Δημοσίευση από elbetos R21 »

aris911 έγραψε:
antonis_ch έγραψε: ...Τωρα για διαγραφες ποστ κτλ δεν συμφωνω ουτε εγω αλλα αν ειναι να χαλασουμε ενα θεμα ειτε να οδηγηθουμε σε εντασεις και καυγαδες δεν ξερω αν καποτε πρεπει να γινει και αυτο..απο το να καει ολοκληρο δασος καλυτερα να καει το δεντρο...
Με αφορμή αυτό το σχόλιο θα ήθελα να παραμείνουμε για λιγάκι of topic (και κάποια στιγμή πρέπει να γίνει) και να πω ότι με το να γίνονται κάποιες διαγραφές καυστικών και ακραίων μηνυμάτων ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΥΕΤΑΙ η δημοκρατία. Πιστεύω ότι τα πράγματα μπαίνουν σε τάξη.
Ακραίες εκφράσεις του είδους
δεν μου αρέσει κανένα μοντέλο της τάδε μάρκας είναι φυσικό να ανάβουν φωτιές
και αυτό κάποιοι το ξέρουν. Το θέμα είναι κατά πόσο θέλουν να δημιουργήσουν την αρχή αντιπαράθεσης η όχι.
Και εμένα δεν μου αρέσουν τα ΠΑΝΕΡΑΙ και όσο και αν έψαξα να βρω τι αρέσει τόσο πολύ σε κάποιους δεν το βρήκα. Αλλά δεν το δημοσίευσα στο φόρουμ γιατί ξέρω ότι π.χ ο Αντώνης και κάποιοι άλλοι τα αγαπάνε υπερβολικά και δεν ήθελα να στεναχωρήσω. Άρα κάποιοι πρέπει να σέβονται τους άλλους και δεν πρεπει να ξεχνουν οτι ζουνε σε μια κοινοτητα που αποτελειται απο μελη.
συμφωνω απολυτα φιλε!!!!επισης να προσθεσω πως απ'τη ζωη μου μεχρι τωρα εχω μαθει πως παντα για μια ενταση φταινε ΚΑΙ οι δυο πλευρες...

φιλικα Χρηστος
Απάντηση