Omega

Σε αυτή την θεματική ενότητα θα γίνετε αναφορά σε όλες τις εταιρείες οι οποίες προέρχονται από την Ελβετία
Άβαταρ μέλους
markosgr28
moderator
Δημοσιεύσεις: 12534
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 16, 2009 6:19 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο, Κρήτης
Has thanked: 23 times
Been thanked: 5169 times

Re: Omega

Δημοσίευση από markosgr28 »

χαχαχα. Προσωπικά δεν μπορώ να καταλάβω ούτε αυτούς που πλήρωσαν 3Κ, ούτε αυτούς που πληρώνουν 1Κ τώρα. Οι πρώτοι μπορεί να έλπιζαν ότι θα έχουν κάποια τέτοια αξία, που πάλι δε στέκει, αφού η εταιρία είχε πει ότι θα είναι κανονικής παραγωγής. Οι τωρινοί όμως του 1Κ? Για να μην περιμένουν 2-3 βδομάδες να το πάρουν? ΟΚ, δικά τους τα χρήματα, ας τα κάνουν ότι θέλουν. Εγώ μόλις το είδα, πραγματικά έμεινα με το στόμα ανοικτό, τώρα το σκέφτομαι αν θα πάρω και όταν βγει Online, νομίζω τελικά ναι, αλλά δεν είναι η πρώτη μου προτεραιότητα.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
giannistissot
Δημοσιεύσεις: 3169
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 12, 2017 3:39 am
Has thanked: 7623 times
Been thanked: 2642 times

Re: Omega

Δημοσίευση από giannistissot »

camen έγραψε:
Megalos έγραψε: Σάβ Απρ 09, 2022 10:48 pm τι γινεται με τα moonswatch ? καταλαγιασε το θεμα η βραζει απο κατω ?
καποιοι οφειλουν φωτο νομζιω :BB:
Οι τιμες εχουν ισσοροπησει καπου στα 1000€ Μ.Ο. απο οσο παρακολουθω. Καποια παιζουν στα 800-900 , καποια στα 1500… Τωρα αν πουλιεται κανενα δε ξερω δεν εχω παρακολουθησει τοσο στενα.Τις πρωτες 48ωρες σιγουρα καποιοι τα πληρωσαν και 3Κ,κ 4Κ.

Παντως αρχη της εβδομαδας που περασε ξανα πουληθηκαν γτ ξερω απο φιλο οτι το πηρε.

Who cares, μονο τα 26/03 ειναι τα γνησια αχαχαχαχαχ
Χαχχααααα οντως!

Στάλθηκε από το SM-A505FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

camen
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 06, 2011 1:42 am
Has thanked: 55 times
Been thanked: 186 times

Re: Omega

Δημοσίευση από camen »

Για καποιους τα 1000-3000-5000 ειναι σαν τα 10€ για εμας.
Δεν λειπουν απο τον λογαριασμο.
Άβαταρ μέλους
K2LINOS
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: Τετ Μάιος 27, 2009 9:20 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 12 times

Re: Omega

Δημοσίευση από K2LINOS »

Μετά από 1,5 μήνα που το απέκτησα….επιτέλους γύρισα στην πατρίδα και το έβαλα στο χέρι μου!!!
Πανέμορφο!!! 2η φορά που αποκτώ Ωmega (την πρώτη ήταν το ίδιο αλλά με τον μηχανισμό 2500) αλλά αυτό πιστεύω ήρθε ώστε να μείνει!!!!
Ευχαριστώ τον Χρήστο (chris5) για όλα!!!!

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα


Sent from my iPhone using Tapatalk
These users thanked the author K2LINOS for the post (total 3):
Megalos (Τρί Μάιος 10, 2022 9:49 pm) • nick10 (Τρί Μάιος 10, 2022 11:47 pm) • ppana (Τετ Μάιος 11, 2022 3:27 pm)
Rating: 23.08%
Άβαταρ μέλους
markosgr28
moderator
Δημοσιεύσεις: 12534
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 16, 2009 6:19 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο, Κρήτης
Has thanked: 23 times
Been thanked: 5169 times

Re: Omega

Δημοσίευση από markosgr28 »

Πανέμορφο και ρολογάρα, να το χαίρεσαι με υγεία! Αν δεν κάνω λάθος, έχω το ίδιο και έχει γίνει από τα αγαπημένα μου. Πολύ άνετο και όμορφο στο χέρι. Και μηχανή πάρα πολύ καλή!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Megalos
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 42929
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 3:05 am
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 39870 times
Been thanked: 8662 times

Re: Omega

Δημοσίευση από Megalos »

K2LINOS έγραψε: Τρί Μάιος 10, 2022 3:41 pm Μετά από 1,5 μήνα που το απέκτησα….επιτέλους γύρισα στην πατρίδα και το έβαλα στο χέρι μου!!!
Πανέμορφο!!! 2η φορά που αποκτώ Ωmega (την πρώτη ήταν το ίδιο αλλά με τον μηχανισμό 2500) αλλά αυτό πιστεύω ήρθε ώστε να μείνει!!!!
Ευχαριστώ τον Χρήστο (chris5) για όλα!!!!

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα


Sent from my iPhone using Tapatalk
καλοφορετο φιλε ... να το χαρεις , ειδικα χθες που ηταν και τα γεννεθλια σου :smile:
μπραβο και στον Χρηστο μας που βοηθησε :cheer:
Το watchfunclub στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης!
Facebook: https://www.facebook.com/groups/118633621493682/
Instagram: https://www.instagram.com/watchfunclub/
Άβαταρ μέλους
K2LINOS
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: Τετ Μάιος 27, 2009 9:20 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 12 times

Re: Omega

Δημοσίευση από K2LINOS »

ευχαριστώ παιδιά!!!!!
These users thanked the author K2LINOS for the post:
Megalos (Τρί Μάιος 10, 2022 11:50 pm)
Rating: 7.69%
Άβαταρ μέλους
nick10
moderator
Δημοσιεύσεις: 10807
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 5:12 pm
Has thanked: 6539 times
Been thanked: 10908 times
Επικοινωνία:

Re: Omega

Δημοσίευση από nick10 »

K2LINOS έγραψε: Τρί Μάιος 10, 2022 3:41 pm Μετά από 1,5 μήνα που το απέκτησα….επιτέλους γύρισα στην πατρίδα και το έβαλα στο χέρι μου!!!
Πανέμορφο!!! 2η φορά που αποκτώ Ωmega (την πρώτη ήταν το ίδιο αλλά με τον μηχανισμό 2500) αλλά αυτό πιστεύω ήρθε ώστε να μείνει!!!!
Ευχαριστώ τον Χρήστο (chris5) για όλα!!!!

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα


Sent from my iPhone using Tapatalk
Καλοφόρετο, πολύ ωραίο :cheer:
Το watchfunclub στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης!
Fb: https://www.facebook.com/groups/118633621493682/
Instagram: https://www.instagram.com/watchfunclub/

Το γούστο μου είναι απλό, διαλέγω πάντα το καλύτερο...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
giannistissot
Δημοσιεύσεις: 3169
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 12, 2017 3:39 am
Has thanked: 7623 times
Been thanked: 2642 times

Re: Omega

Δημοσίευση από giannistissot »

Καλοφορετο!! Το ρο ειναι ρολογαρα!

Στάλθηκε από το SM-A505FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Άβαταρ μέλους
Megalos
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 42929
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 3:05 am
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 39870 times
Been thanked: 8662 times

Re: Omega

Δημοσίευση από Megalos »

Οι Γυναίκες και τα Ρολόγια τους

Εικόνα
Zoë Kravitz

Ηθοποιός, σκηνοθέτης, μοντέλο, η Zoë μπορεί να τα κάνει όλα – έξοχα. Ένα μοναδικό ταλέντο με το δικό της στυλ, η Zoë Kravitz έχει αποσπάσει υψηλούς επαίνους και εγκώμια για τις ερμηνείες της στη σειρά The Divergent, στις ταινίες Fantastic Beasts, καθώς και στην επιτυχημένη σειρά του HBO Big Little Lies, για την οποία κέρδισε την Υποψηφιότητα του Screen Actors Guild. Πιο πρόσφατα, έκλεψε την παράσταση και ως Catwoman στο The Batman. Αυτά είναι κάποια από τα επιτεύγματα της και άλλα τόσα πρόκειται να έρθουν. Το μικρό θαύμα Zoë Kravitz είναι ένα από τα πιο περιζήτητα άτομα στη βιομηχανία του θεάματος.

“Το να είσαι ελεύθερος να κάνεις επιλογές μπορεί να είναι ένα μυστήριο. Αλλά αυτό έχει μια μαγεία κι αυτή η πλευρά μου, μου αρέσει “. ZOË KRAVITZ
Εικόνα
Nicole Kidman

Η λίστα με τα βραβεία της Nicole Kidman είναι πολυάριθμη. Όσκαρ, Χρυσές Σφαίρες, Βραβεία BAFTA, SAG. Έχει κερδίσει με την αξία της αφιερώματα για το ταλέντο της ως ηθοποιού και παραγωγού. Εκτός του έχει καταφέρει να ενσαρκώσει μεγαλειωδώς πολλά, έχει χρησιμοποιήσει το ποια είναι και τη δύναμη της φωνής της για να υπερασπιστεί τα δικαιώματα των γυναικών και των παιδιών. Η Νικόλ Κίντμαν είναι φαινόμενο. Μια γυναίκα με ζεστή καρδιά και αιχμηρή αίσθηση του χιούμορ. Είναι μεγάλη τιμή να την έχουμε στην οικογένεια.

Μπορώ να είμαι δυνατή, παιχνιδιάρα, να δοκιμάζω διαθέσεις. Εμφάνιση, εποχές, στυλ… αλλά στην καρδιά όλων… είμαι εγώ.”

NICOLE KIDMAN
Εικόνα
Kaia Gerber

Αυτό το αστέρι της Μόδας είναι ένα από τα πιο προσγειωμένα του χώρου. Η περήφανη Καλιφορνέζα έχει εξασφαλίσει πολλές εμφανίσεις στις πασαρέλες με κορυφαίους σχεδιαστές όπως οι Burberry, Calvin Klein και Versace. Έχει επίσης ταλέντο στην υποκριτική, κερδίζοντας ρόλους σε τηλεοπτικά shows όπως το Sister Cities το American Horror Stories και το The Palisades. Αβίαστα cool, αλλά πάντα γυρίζοντας τα κεφάλια, η Kaia έχει μια φυσική ενέργεια και στυλ που δεν μπορείτε παρά να αγαπήσετε.

“Το να είσαι ο εαυτός σου είναι περίπλοκο – και αυτό είναι καλό“.

KAIA GERBER
Εικόνα
Kiko Mizuhara

Αποφασισμένη να πετύχει από μικρή ηλικία, η Kiko Mizuhara ξεκίνησε το modeling σε ηλικία 12 ετών και έκτοτε χτίζει μια εντυπωσιακή καριέρα. Εκτός από τα εξώφυλλα πολλών περιοδικών, συμπεριλαμβανομένης της Vogue, η Kiko έχει λάμψει στη μεγάλη οθόνη, με μια καριέρα υποκριτικής που ξεκίνησε με την ταινία Norwegian Wood το 2010. Και πάνω από όλα αυτά έχει δημιουργήσει επίσης τη δική της σχεδιαστική σειρά "OK" παράγοντας μόδα που φορούν αρκετές αξιόλογες διασημότητες. Η κυρία Mizuhara είναι η απόλυτη multitasker.

“Για να είσαι αληθινά ο εαυτός σου, πρέπει να είσαι πρόθυμος να αλλάξεις και να αναπτυχθείς. Ο χρόνος θα τα αποκαλύψει όλα“.

KIKO MIZUHARA
Εικόνα
Allyson Felix

Στον ανταγωνιστικό στίβο υψηλού επιπέδου, χρειάζεται πάθος, δέσμευση και προσωπική θυσία για να είσαι αρκετά καλός μόνο και μόνο για να εμφανιστείς. Η Allyson Felix είναι η πιο πολυβραβευμένη αθλήτρια στην ιστορία του στίβου. Πώς είναι αυτό όμως για τη δύναμη του χαρακτήρα της; Η Allyson που γεννήθηκε στο Los Angeles αποτελεί έμπνευση για γυναίκες που είναι αποφασισμένες να περάσουν πρώτες τα όρια. Ένας αθλητικός θρύλος, με μια τροπαιοθήκη γεμάτη χρυσό και τεράστια αποθέματα θετικής ενέργειας και ενθουσιασμού.

“Το θέμα δεν είναι να βρεις τον εαυτό σου, αλλά να τον δημιουργήσεις. Μου αρέσει να είμαι ανοιχτή σε πιθανότητες και να κρατάω τα πράγματα σε κίνηση“.

ALLYSON FELIX
Εικόνα
So-hee Han

Η So-hee Han είναι πολύ φωτεινή για να ζει στη σκιά. Μετά την επιτυχία σε αρκετούς δεύτερους ρόλους, η Νοτιοκορεάτισσα σταρ διακύβευσε την παρουσία της στους κεντρικούς χαρακτήρες, κερδίζοντας πρωταγωνιστικούς ρόλους σε πολλές σειρές, συμπεριλαμβανομένων των Nevertheless, My Name και The World of the Married, για τις οποίες έλαβε ευρεία αναγνώριση και καταξίωση. Νικήτρια πολλών βραβείων για την τέχνη της, η Han είναι ένα ταλέντο που αξίζει να παρακολουθήσει κάποιος. Μια γυναίκα στο επίκεντρο με τη δική της ξεκάθαρη άποψη για το μέλλον.

"Ξέρω ποια είμαι, από πού ήρθα, και πού πηγαίνω - ανά πάσα στιγμή."

SO-HEE HAN
Εικόνα
Dongyu Zhou

Καταξιωμένη ηθοποιός, ικανή να αποδώσει πειστικές και αναγνωρισμένες ερμηνείες σε ρόλους που προορίζονται για αστυνομικά θρίλερ έως και ρομαντικές κομεντί, η Dongyu Zhou είναι η νεότερη ηθοποιός που έχει τιμηθεί με τις τρεις πιο σημαντικές διακρίσεις στην ιστορία του κινεζικού κινηματογράφου. Η λίστα με τα κορυφαία βραβεία της περιλαμβάνει την καλύτερη ηθοποιό στα 53α βραβεία Golden Horse το 2016 για το Soul Mate και την καλύτερη ηθοποιό για το Better Days στα 39α Βραβεία Κινηματογράφου του Χονγκ Κονγκ και τα 33α Golden Rooster Awards. Ακόμη και ένας βετεράνος της οθόνης θα ήταν περήφανος για αυτή τη λίστα – και η Zhou μόλις ξεκινά.

"Σε πολλές περιπτώσεις, είναι καλύτερο να είσαι ο εαυτός σου. Αφήστε όλους να δουν τη μοναδικότητά σας."

DONGYU ZHOU

Omega Δ.Τ.
Το watchfunclub στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης!
Facebook: https://www.facebook.com/groups/118633621493682/
Instagram: https://www.instagram.com/watchfunclub/
Απάντηση