Ποδόσφαιρο

για να χαλαρωνουμε
gerogian
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: Δευ Φεβ 27, 2012 11:29 pm
Has thanked: 464 times
Been thanked: 2768 times

Re: Ποδόσφαιρο

Δημοσίευση από gerogian »

gmaras έγραψε:
gerogian έγραψε:Μπραβο στον ΠΑΟΚ που κερδισε απολυτα δικαια το κυπελο Ελλαδας και απεδειξε οτι ηταν η καλυτερη ομαδα του κυπελου!!!
Η καλυτερη ομαδα του τελικου πηρε το κυπελο, οπως η καλυτερη ομαδα του πρωταθληματος πηρε το πρωταθλημα!!
Μακαρι να μπορουσα να πω το ιδιο για την ΑΕΚ αλλα δυστυχως δε μου βγαινει, απο οποια γωνια κι αν προσπαθησω να το δω...
Παρολα αυτα δεν αμφιβαλλω οτι η ΑΕΚ ειναι καλη ομαδα ομως εξακολουθω να πιστευω οτι ο πραγματικος πρωταθλητης ειναι η ομαδα μου, ο ΠΑΟΚ!
Γιωργο μου, με ολη την αγαπη που σου εχω, θα σου ελεγα να ψαξεις να βρεις τη σωστη γωνια!
Γιατι υπαρχει!!!Εικόνα



Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
gmaras
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 11, 2018 2:21 pm
Has thanked: 1489 times
Been thanked: 1931 times

Re: Ποδόσφαιρο

Δημοσίευση από gmaras »

Αμοιβαια τα αισθηματα Σπυρο μου!!!

Ακομα και αυτο να γινει... Η ιστορια εχει γραφτει, η ΑΕΚ ειναι πρωταθλητρια, κατοχυρωθηκε! Αλλα ολοι μεσα μας θα εχουμε την υπονοια της αμφισβητησης!
Γιωργος
gerogian
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: Δευ Φεβ 27, 2012 11:29 pm
Has thanked: 464 times
Been thanked: 2768 times

Re: Ποδόσφαιρο

Δημοσίευση από gerogian »

gmaras έγραψε:Αμοιβαια τα αισθηματα Σπυρο μου!!!

Ακομα και αυτο να γινει... Η ιστορια εχει γραφτει, η ΑΕΚ ειναι πρωταθλητρια, κατοχυρωθηκε! Αλλα ολοι μεσα μας θα εχουμε την υπονοια της αμφισβητησης!
Σ ευχαριστω, χαιρομαι ιδιαιτερα!!!

Αλλα οχι και ολοι μας ρε Γιωργο!!! :smile: :gf:
Άβαταρ μέλους
gmaras
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 11, 2018 2:21 pm
Has thanked: 1489 times
Been thanked: 1931 times

Re: Ποδόσφαιρο

Δημοσίευση από gmaras »

gerogian έγραψε:
gmaras έγραψε:Αμοιβαια τα αισθηματα Σπυρο μου!!!

Ακομα και αυτο να γινει... Η ιστορια εχει γραφτει, η ΑΕΚ ειναι πρωταθλητρια, κατοχυρωθηκε! Αλλα ολοι μεσα μας θα εχουμε την υπονοια της αμφισβητησης!
Σ ευχαριστω, χαιρομαι ιδιαιτερα!!!

Αλλα οχι και ολοι μας ρε Γιωργο!!! Εικόνα :gf:
Ναι σωστα! Ολοι εκτος απο εσας! ΕικόναΕικόνα
Γιωργος
gerogian
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: Δευ Φεβ 27, 2012 11:29 pm
Has thanked: 464 times
Been thanked: 2768 times

Re: Ποδόσφαιρο

Δημοσίευση από gerogian »

gmaras έγραψε:
gerogian έγραψε:
gmaras έγραψε:Αμοιβαια τα αισθηματα Σπυρο μου!!!

Ακομα και αυτο να γινει... Η ιστορια εχει γραφτει, η ΑΕΚ ειναι πρωταθλητρια, κατοχυρωθηκε! Αλλα ολοι μεσα μας θα εχουμε την υπονοια της αμφισβητησης!
Σ ευχαριστω, χαιρομαι ιδιαιτερα!!!

Αλλα οχι και ολοι μας ρε Γιωργο!!! Εικόνα :gf:
Ναι σωστα! Ολοι εκτος απο εσας! ΕικόναΕικόνα
Εννοειται ρε Γιωργο, αυτο μας ελλειπε!!!! :gf:
Αλλα και ολοι οσοι βρισκουν τη σωστη γωνια (και ειναι παρα πολλοι) και δεν τσιμπανε με τα φουμαρα του Λουτσεσκου!!! :smile:
harolagoha
Δημοσιεύσεις: 1107
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 22, 2017 1:40 am
Has thanked: 117 times
Been thanked: 1129 times

Re: Ποδόσφαιρο

Δημοσίευση από harolagoha »

Εγω αριανος ειμαι, και μαζι και με αλλους αριανους ειδαμε χθες το ματς...Οι περισσοτεροι ηθελαν να χασει ο Παοκ για ευνοητους λογους, εγω για εναν ανεξηγητο λογο πανηγυρισα τα δυο γκολ περισσοτερο και απο παοκτση της θυρας 4...Γιατι?? Επειδη εδειξε παθος, επαιξε μπαλαρα και μειναμε ολη η παρεα με το στομα ανοιχτο.. :surprise: :surprise:
Ο Παοκ μπηκε για να κερδισει και το πηρε επαξια, η αεκ ηταν φοβισμενη στα χαμενα..
Οσο και αν δεν θελω να το πω, ο Παοκ αξιζε και το πρωταθλημα, ακομα και οι Αριανοι το λενε, φαντασου...Σπυρο μου σε υπερσυμπαθω τα μαλα και σεβομαι την καθε αποψη σου, αλλα θα διαφωνησω εδω μαζι σου, ο Παοκ ηταν καλυτερος συνολικα στο πρωταθλημα και χαθηκε το ο τιτλος στα γραμματα..Οπως και να χει ομως η Αεκ εκανε προοδο και βρεθηκε σε συντομο χρονικο διαστημα (βλεπε Αρη :sad: :sad: ) στην κορυφη..
These users thanked the author harolagoha for the post:
gmaras (Κυρ Μάιος 13, 2018 11:22 pm)
Rating: 7.69%
merlon
Δημοσιεύσεις: 765
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 23, 2015 8:26 pm
Has thanked: 14 times
Been thanked: 957 times

Re: Ποδόσφαιρο

Δημοσίευση από merlon »

Παιδιά ειρήνη ημην!!! Μη χαλιεστε με τις μαλ@@@ αυτές!!, Εδώ είμαστε φόρουμ για ρολόγια οχι φόρουμ για μπάλα! Η αλήθεια είναι ότι η αγάπη για μια ομάδα δε σε κάνει να βλέπεις την αλήθεια. Εμείς τα Παοκια θα πρέπει να έρθουμε στη θέση των Αεκτσηδων. Αν ο τίγρης έκανε ντου στο γήπεδο με το κουμπουρι και η ΑΕΚ έμενε ατιμωρητη θα λέγαμε τα ίδια και εμείς. Ας μην έκανε τη μαλάκια ο πρόεδρος. Είναι σίγουρα πολλά στη μέση που έφτασαν τον Ιβαν να κάνει ντου. Παρόλα αυτά οι μαλα@@@ τιμωρούνται. Όπως και να έχει ο ΠΑΟΚ και ΑΕΚ ήταν οι δύο καλύτερες ομάδες φέτος και οι τίτλοι μοιραστηκαν. Άλλωστε στο ποδόσφαιρο ή επιλογή είναι δύσκολη!! Στα ρολόγια είναι μια!!! Το Rolex 372

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
These users thanked the author merlon for the post:
Megalos (Κυρ Μάιος 13, 2018 8:42 pm)
Rating: 7.69%
gerogian
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: Δευ Φεβ 27, 2012 11:29 pm
Has thanked: 464 times
Been thanked: 2768 times

Re: Ποδόσφαιρο

Δημοσίευση από gerogian »

harolagoha έγραψε:Εγω αριανος ειμαι, και μαζι και με αλλους αριανους ειδαμε χθες το ματς...Οι περισσοτεροι ηθελαν να χασει ο Παοκ για ευνοητους λογους, εγω για εναν ανεξηγητο λογο πανηγυρισα τα δυο γκολ περισσοτερο και απο παοκτση της θυρας 4...Γιατι?? Επειδη εδειξε παθος, επαιξε μπαλαρα και μειναμε ολη η παρεα με το στομα ανοιχτο.. :surprise: :surprise:
Ο Παοκ μπηκε για να κερδισει και το πηρε επαξια, η αεκ ηταν φοβισμενη στα χαμενα..
Οσο και αν δεν θελω να το πω, ο Παοκ αξιζε και το πρωταθλημα, ακομα και οι Αριανοι το λενε, φαντασου...Σπυρο μου σε υπερσυμπαθω τα μαλα και σεβομαι την καθε αποψη σου, αλλα θα διαφωνησω εδω μαζι σου, ο Παοκ ηταν καλυτερος συνολικα στο πρωταθλημα και χαθηκε το ο τιτλος στα γραμματα..Οπως και να χει ομως η Αεκ εκανε προοδο και βρεθηκε σε συντομο χρονικο διαστημα (βλεπε Αρη :sad: :sad: ) στην κορυφη..
Χαρη μου, σ ευχαριστω , το ξερεις οτι ειναι αμοιβαια τα αισθηματα!!!

Συμφωνω απολυτα, το ειπα αλλωστε απο την πρωτη στγμη, οτι απολυτα δικαια πηρε το κυπελο ο ΠΑΟΚ. Η ΑΕΚ δεν κατεβηκε ποτε στον χθεσινο αγωνα!!
Αν σου πω ποσοι Ολυμπιακοι, Παναθηναικοι, σκομα και Αριανοι (ναι, εχω και τετοιους φιλους στην Αθηνα!!ΕικόναΕικόνα) υποστηριζουν ακριβως το αντιθετο, οτι η ΑΕΚ ηταν καλυτερη, μαλλον δεν θα βγαλουμε ακρη.

Γιατι για το αν ηταν δικαια η πρωταθλητρια, νομιζω οτι δεν μπορει να υπαρχει αντιρρηση, γνωμη μου παντα και κοινη λογικη.
Αλλα αυτη ειναι μεγαλη κουβεντα και δεν ειναι ο καταλληλος χωρος και χρονος.

Ο Αγγελος απλα μαγικος!!!!

ROLEX 372 !!ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα


Sent from my iPhone using Tapatalk
These users thanked the author gerogian for the post:
Megalos (Κυρ Μάιος 13, 2018 8:42 pm)
Rating: 7.69%
harolagoha
Δημοσιεύσεις: 1107
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 22, 2017 1:40 am
Has thanked: 117 times
Been thanked: 1129 times

Re: Ποδόσφαιρο

Δημοσίευση από harolagoha »

Ας αφησουμε τις κοντρες για τα ρολογια, αλλωστε τα ποδοσφαιρικα δεν ειναι το φορτε μου, ασχετα αν ασχοληθηκα με τον χωρο για χρονια (παιδικα και εφηβικα)...

Θα ανοιξω ενα θεμα ετσι για να ξεχαστουμε λιγο.. :smile:
These users thanked the author harolagoha for the post:
Megalos (Κυρ Μάιος 13, 2018 8:41 pm)
Rating: 7.69%
Άβαταρ μέλους
ggli
Δημοσιεύσεις: 5986
Εγγραφή: Τετ Αύγ 31, 2011 9:21 pm
Has thanked: 2867 times
Been thanked: 4363 times

Re: Ποδόσφαιρο

Δημοσίευση από ggli »

merlon έγραψε:Παιδιά ειρήνη ημην!!! Μη χαλιεστε με τις μαλ@@@ αυτές!!, Εδώ είμαστε φόρουμ για ρολόγια οχι φόρουμ για μπάλα! Η αλήθεια είναι ότι η αγάπη για μια ομάδα δε σε κάνει να βλέπεις την αλήθεια. Εμείς τα Παοκια θα πρέπει να έρθουμε στη θέση των Αεκτσηδων. Αν ο τίγρης έκανε ντου στο γήπεδο με το κουμπουρι και η ΑΕΚ έμενε ατιμωρητη θα λέγαμε τα ίδια και εμείς. Ας μην έκανε τη μαλάκια ο πρόεδρος. Είναι σίγουρα πολλά στη μέση που έφτασαν τον Ιβαν να κάνει ντου. Παρόλα αυτά οι μαλα@@@ τιμωρούνται. Όπως και να έχει ο ΠΑΟΚ και ΑΕΚ ήταν οι δύο καλύτερες ομάδες φέτος και οι τίτλοι μοιραστηκαν. Άλλωστε στο ποδόσφαιρο ή επιλογή είναι δύσκολη!! Στα ρολόγια είναι μια!!! Το Rolex 372

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Για σένα φίλε μου η επιλογή ειναι ότι ρόλεξ πανεραι κυκλοφορεί , χαχαχα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ggli
Απάντηση