Αγορα μεσα στον Ιανουαριο

Στην ενότητα αυτή τα μέλη μπορούν να ρωτούν σχετικά με την επιλογή ωρολογίων
Panathas
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 04, 2018 9:30 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times

Re: Αγορα μεσα στον Ιανουαριο

Δημοσίευση από Panathas »

Τα δοκιμασα και τα τρια.Το Λονζιν το μπλε καμια σχεση με τις φωτογραφιες.Το αλλο λονζιν συμπαθητικο.Το Τουντορ πολυ ωραιο,αλλα δεν με τρελανε ωστε να το παρω.Λεω να περιμενω να δω την εκθεση του Μαρτιου,μηπως η Τουντωρ κανει καμια εκπληξη και βγαλει τιποτα σε μπλε dial 38-40 διαμετρο.Το μπατζετ μου εχει ανεβει σε 3500
harolagoha
Δημοσιεύσεις: 1107
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 22, 2017 1:40 am
Has thanked: 117 times
Been thanked: 1129 times

Re: Αγορα μεσα στον Ιανουαριο

Δημοσίευση από harolagoha »

Tudor απο μενα..
Άβαταρ μέλους
Megalos
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 42911
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 3:05 am
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 39837 times
Been thanked: 8654 times

Re: Αγορα μεσα στον Ιανουαριο

Δημοσίευση από Megalos »

Panathas έγραψε:Τα δοκιμασα και τα τρια.Το Λονζιν το μπλε καμια σχεση με τις φωτογραφιες.Το αλλο λονζιν συμπαθητικο.Το Τουντορ πολυ ωραιο,αλλα δεν με τρελανε ωστε να το παρω.Λεω να περιμενω να δω την εκθεση του Μαρτιου,μηπως η Τουντωρ κανει καμια εκπληξη και βγαλει τιποτα σε μπλε dial 38-40 διαμετρο.Το μπατζετ μου εχει ανεβει σε 3500
τωρα φιλε Νικο βαζεις αλλους στοχους πλεον διοτι το budget εχει διπλασιαστει ....βλεπω παντως οτι σε Tudor οπως προτειναμε αρκετοι στρεφεσαι
Το watchfunclub στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης!
Facebook: https://www.facebook.com/groups/118633621493682/
Instagram: https://www.instagram.com/watchfunclub/
Άβαταρ μέλους
giannistissot
Δημοσιεύσεις: 3169
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 12, 2017 3:39 am
Has thanked: 7623 times
Been thanked: 2642 times

Re: Αγορα μεσα στον Ιανουαριο

Δημοσίευση από giannistissot »

Panathas έγραψε:Τα δοκιμασα και τα τρια.Το Λονζιν το μπλε καμια σχεση με τις φωτογραφιες.Το αλλο λονζιν συμπαθητικο.Το Τουντορ πολυ ωραιο,αλλα δεν με τρελανε ωστε να το παρω.Λεω να περιμενω να δω την εκθεση του Μαρτιου,μηπως η Τουντωρ κανει καμια εκπληξη και βγαλει τιποτα σε μπλε dial 38-40 διαμετρο.Το μπατζετ μου εχει ανεβει σε 3500
Νικο αν το μπατζετ εχει ανεβει τοσο πολυ, μπορεις να πας σε καλυτερες επιλογες.. πχ. Ω σιμαστερ 300, ακουα τερρα, Β σουπεροσεαν χεριτατζ και τουντορ ΒΒ.. τσεκαρε κι αυτα!

Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
These users thanked the author giannistissot for the post:
Megalos (Τετ Φεβ 06, 2019 11:31 pm)
Rating: 7.69%
Άβαταρ μέλους
markosgr28
moderator
Δημοσιεύσεις: 12530
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 16, 2009 6:19 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο, Κρήτης
Has thanked: 23 times
Been thanked: 5168 times

Re: Αγορα μεσα στον Ιανουαριο

Δημοσίευση από markosgr28 »

giannistissot έγραψε:
Panathas έγραψε:Τα δοκιμασα και τα τρια.Το Λονζιν το μπλε καμια σχεση με τις φωτογραφιες.Το αλλο λονζιν συμπαθητικο.Το Τουντορ πολυ ωραιο,αλλα δεν με τρελανε ωστε να το παρω.Λεω να περιμενω να δω την εκθεση του Μαρτιου,μηπως η Τουντωρ κανει καμια εκπληξη και βγαλει τιποτα σε μπλε dial 38-40 διαμετρο.Το μπατζετ μου εχει ανεβει σε 3500
Νικο αν το μπατζετ εχει ανεβει τοσο πολυ, μπορεις να πας σε καλυτερες επιλογες.. πχ. Ω σιμαστερ 300, ακουα τερρα, Β σουπεροσεαν χεριτατζ και τουντορ ΒΒ.. τσεκαρε κι αυτα!

Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Συμφωνώ με τις προτάσεις του Γιάννη.

Η Tudor έβγαλε το 58 πέρυσι σε αυτές τις διαστάσεις και ακόμα δεν έχει έρθει στην πραγματικότητα...
Εικόνα
Panathas
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 04, 2018 9:30 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times

Re: Αγορα μεσα στον Ιανουαριο

Δημοσίευση από Panathas »

Λοιπον,Το Β ειδα στη σελιδα της ειναι σε διαστασεις 42,44,οποτε ακυρωνεται πολυ μεγαλο.

Γιαννη,τα Seamaster 300 diver ειναι ολα 42 διαμετρο οποτε μεγαλα.Απο Ω μου αρεσουν πολυ και τα εχω δοκιμασει και τα δυο περσι στη μπουτικ
το PLANET OCEAN 600M
OMEGA CO‑AXIAL MASTER CHRONOMETER 39.5 MM https://www.omegawatches.com/watch-omeg ... 3402003001" onclick="window.open(this.href);return false; που εχει 5900

και το https://www.omegawatches.com/watch-omeg ... 0392103002" onclick="window.open(this.href);return false; που εχει 5200

Τωρα απο Τudor, αν βγαλει φετος μεγεθος 38-40 το Pelagos ή ακομα καλυτερα το BB με μπε dial,τοτε σιγουρα κλεινω προς στα εκει
Άβαταρ μέλους
giannistissot
Δημοσιεύσεις: 3169
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 12, 2017 3:39 am
Has thanked: 7623 times
Been thanked: 2642 times

Re: Αγορα μεσα στον Ιανουαριο

Δημοσίευση από giannistissot »

Ωραιος.. δες και το νεο ακουα τερρα σε 38 μμ..

https://www.omegawatches.com/watch-omeg ... 0382003001" onclick="window.open(this.href);return false;

Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
These users thanked the author giannistissot for the post:
Megalos (Σάβ Φεβ 09, 2019 10:21 pm)
Rating: 7.69%
Panathas
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 04, 2018 9:30 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times

Re: Αγορα μεσα στον Ιανουαριο

Δημοσίευση από Panathas »

Το θεμα ειναι τι τελικη τιμη μου κανουν!Οι αρχικες ειναι στα υψη.'Οποτε γινει η αγορα θα γινει με cashcard
Απάντηση