Μετα το photobucket τι ?

STF's
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ Μαρ 29, 2017 7:43 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Μετα το photobucket τι ?

Δημοσίευση από STF's »

Έχω αρχίσει να πιστεύω πως το photobucket δεν έκανε τυχαία αυτήν την επιλογή. Οι συνδρομές που έχει ορίσει ανά κατηγορία δυνατοτήτων είναι εκτός της λογικής της "αγοράς". Γνωρίζει πως ήταν ο πιο δυνατός παίκτης στη κατηγορία του image hosting. Επίσης όσοι το χρησιμοποιπύσαμε είχαμε παρατηρήσει πως είχε "βαρύνει" πολύ και υπήρχαν φορές που κυριολεκτικά "κρέμαγε". Το μερίδιο από τη διαφημιστική πίτα είχε μεγαλώσει. Πιστεύω λοιπόν πως μια εξωπραγματική πρόταση της αξίας συνδρομής από τον Νο1 της αγοράς δημιουργεί την απαραίτητη αγανάκτιση για έναν πολύ συμφέροντα συμβιβασμό για μια συνδρομή των 10, 15 ή 25$ ανά έτος με την "ασφάλεια" οτι δε θα ξαναπάθεις τα ίδια (αφού πλέον πληρώνεις). Τα διαφημιστικά έσοδα θα μεγαλώσουν αφού πλέον είσαι συνδρομητική εταιρεία κλπ. Ξέρετε τον ορισμό του "κράχτη", είναι το προιόν που βάζει τον πελάτη στο μαγαζί με σκοπό να του πουλήσουμε ΚΑΙ άλλα πράγματα. Εδώ έχουμε μια νέα κατάσταση, που είναι ο "διώκτης"... Σε διώχνω από το photobucket με το υπέρβαρο κόστος για να σε φέρω στη θυγατρική μου που με ελάχιστο κόστος σου εξασφαλίζω ωραία και ταξινομημένα τις φωτογραφίες σου χωρίς τους κινδύνους του free hosting.

Προσωπικά πήρα ένα μάθημα από την ιστορία. Το μυστικό βρίσκεται στη σωστή ταξινόμηση και δημιουργία album στον υπολογιστή μου.
Το ίδιο ισχύει και για τις παρουσιάσεις μου όπου πρέπει η φωτό μου να είναι ιεραρχημένες σύμφωνα με τα κείμενα μου. Με αυτό το τρόπο στο μέλλον δε θα είναι τόσο μεγάλη η ζημιά και σίγουρα θα είναι εύκολα διορθώσιμη.
Επίσης δεν αρκεί από τη πλευρά μας το σταμάτημα της χρήσης του photobucket... Πρέπει να γίνει κατέβασμα όλων των φωτό μας στον υπολογιστή μας, ακολουθεί διαγραφή τους από το site τους και ταυτοχρόνως αίτημα διαγραφής του λογαριασμού με τα σχετικά σχόλια για τους λόγους της απόφασης μας.

Τέλος στοχευμένη χρήση από τη πλευρά μας στα δωρεάν image hosting για όσο διάστημα ισχύει αυτό το δωρεάν καθεδτώς. Αλλάζει η πολιτική - αλλάζουμε δωρεάν image hosting. Μέχρι να δουν πως οι διαφημιστική πίτα αλλάζει στρατόπεδα επίσης με βάση ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΕΠΙΣΚΕΨΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΧΡΗΣΗ στα διάφορα image hosting.

Τώρα...
Η συνδρομή στα forum και η επέκταση τους σε δυνατούς συνδρομητικούς σέρβερ είναι καλή ιδέα αλλά έχει και αδυναμίες. Με κυριώτερη τη μονογαμική σχέση των φωτογραφιών μας με συγκεκριμένο forum και κατ' επέκταση την εξειδικευμένη θεματολογία των φωτογραφιών. Για όλα τα υπόλοιπα θέματα γενικού και εξειδικευμένου ενδιαφέροντος τι γίνεται; Εγώ παρακολουθώ τουλάχιστον 5 forum διαφορετικής θεματολογίας. Αν πρέπει να δίνω 50$ στο καθένα...

Τη λύση τη βρίσκω στην από εδώ και πέρα πειθαρχημένη ταξινόμηση στον σκληρό μου και την κατά το δυνατό σκόπιμη χρήση. Αυτά από τη πλευρά μου.

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
These users thanked the author STF's for the post (total 2):
Megalos (Πέμ Ιούλ 20, 2017 11:11 pm) • nick10 (Σάβ Ιούλ 22, 2017 2:04 pm)
Rating: 15.38%
Άβαταρ μέλους
markosgr28
moderator
Δημοσιεύσεις: 12388
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 16, 2009 6:19 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο, Κρήτης
Has thanked: 23 times
Been thanked: 5139 times

Re: Μετα το photobucket τι ?

Δημοσίευση από markosgr28 »

Καλώς όρισες, ενδιαφέρουσα τοποθέτηση. Ο χρόνος θα δείξει κατά πόσο υπάρχει παιχνίδι από πίσω από όλα αυτά, κατά τη γνώμη μου. Τέτοια παιχνίδια, κατά τη γνώμη μου, έχουν πάντα τον κίνδυνο να έχει "φύγει το τραίνο", όταν θα έρθει η ώρα να αποδώσουν, είτε με αλλαγή στην τεχνολογία, είτε με εμφάνιση άλλων λύσεων, υπηρεσιών, κλπ. Και επίσης, ο κόσμος θέλει λύση τώρα, το ενδιάμεσο διάστημα είναι εμπεριέχει αυτούς τους κινδύνους.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Megalos
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 42422
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 3:05 am
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 38840 times
Been thanked: 8427 times

Re: Μετα το photobucket τι ?

Δημοσίευση από Megalos »

Στεφανε πραγματικα αντιλαμβανομαι την πικρια σου .... σκεψου την δικη μου ... για την κατασταση που δημιουργηθηκε στο φορουμ μας και στα ποστ σου -μας
ψαχνω να βρω μια καλη λυση στο θεμα ...αληθεια αντεληφθηκες οτι υπαρχει τωρα θυγατρικη του photobucket ? και ποια ειναι αυτη ??
Το watchfunclub στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης!
Facebook: https://www.facebook.com/groups/118633621493682/
Instagram: https://www.instagram.com/watchfunclub/
Άβαταρ μέλους
markosgr28
moderator
Δημοσιεύσεις: 12388
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 16, 2009 6:19 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο, Κρήτης
Has thanked: 23 times
Been thanked: 5139 times

Re: Μετα το photobucket τι ?

Δημοσίευση από markosgr28 »

Megalos έγραψε:Στεφανε πραγματικα αντιλαμβανομαι την πικρια σου .... σκεψου την δικη μου ... για την κατασταση που δημιουργηθηκε στο φορουμ μας και στα ποστ σου -μας
ψαχνω να βρω μια καλη λυση στο θεμα ...αληθεια αντεληφθηκες οτι υπαρχει τωρα θυγατρικη του photobucket ? και ποια ειναι αυτη ??
H TinyPic είναι θυγατρική του Pb, δεν ξέρω αν αναφέρεται σε αυτή ο φίλος Στέφανος.
Εικόνα
STF's
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ Μαρ 29, 2017 7:43 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Μετα το photobucket τι ?

Δημοσίευση από STF's »

Καλημέρα στη παρέα!
Κάπου είχα διαβάσει παλαιότερα για 2-3 θυγατρικές της photobucket η οποία κάποια σχέση έχει και με τα τηλεοπτικά κανάλια της FOX. Δεν έχει σημασία, έτσι και αλλιώς ίταν μιλάμε για μεγάλες και γνωστές πλατφόρμες αργά ή γρήγορα περνάνε σε ισχυρά "χέρια" όπως η google, microsoft, yahoo κτλ. Σε αυτές τις περιπτώσεις όλα τα "πσιχνίδια" είναι πιθανά.
Όπως είπα, το να τηρείς ένα συνδρομητικό λογαριασμό που για να μπορείς να ποστάρεις φωτό σε forum σου ζητά 400$ το χρόνο, είναι εξωπραγματικό. Οι συνήθεις συνδρομές είναι της τάξης των 3$ ανά μήνα μέχρι 5$. Νομίζω πως το συμπέρασμα που παράγεται είναι αποτέλεσμα της λογικής.

Πικρία δεν έχω, είναι κρίμα μόνο που παρουδιάσεις που είχα στήσει αφιερώνοντας πολύ χρόνο και θα ήθελα να σας βάλω έχουν γίνει πολύ δύσκολες, καθώς κάποιες ήταν παλιές και η τοποθέτηση των σωστών φωτογραφιών είχαν τη δική τους ομιρφιά.
Σιγά- σιγά όλα θα γίνουν. Διακοπές έρχονται, θα έχουμε χρόνο πιστεύω!

Διαπιστώνω πως το Tapatalk με έβαλε με δικό του λογαριασμό μέσα (STF's αντί STF σκέτο). Θα κοιτάξω να συνεχίσω με τον σωστό γιατί τώρα είναι σα να έχω διπλό λογαριασμό...

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
These users thanked the author STF's for the post:
Megalos (Σάβ Ιούλ 22, 2017 2:01 pm)
Rating: 7.69%
Άβαταρ μέλους
IronHawk
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 19, 2016 10:00 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 1503 times
Been thanked: 966 times

Re: Μετα το photobucket τι ?

Δημοσίευση από IronHawk »

STF's έγραψε:Καλημέρα στη παρέα!
Κάπου είχα διαβάσει παλαιότερα για 2-3 θυγατρικές της photobucket η οποία κάποια σχέση έχει και με τα τηλεοπτικά κανάλια της FOX. Δεν έχει σημασία, έτσι και αλλιώς ίταν μιλάμε για μεγάλες και γνωστές πλατφόρμες αργά ή γρήγορα περνάνε σε ισχυρά "χέρια" όπως η google, microsoft, yahoo κτλ. Σε αυτές τις περιπτώσεις όλα τα "πσιχνίδια" είναι πιθανά.
Όπως είπα, το να τηρείς ένα συνδρομητικό λογαριασμό που για να μπορείς να ποστάρεις φωτό σε forum σου ζητά 400$ το χρόνο, είναι εξωπραγματικό. Οι συνήθεις συνδρομές είναι της τάξης των 3$ ανά μήνα μέχρι 5$. Νομίζω πως το συμπέρασμα που παράγεται είναι αποτέλεσμα της λογικής.

Πικρία δεν έχω, είναι κρίμα μόνο που παρουδιάσεις που είχα στήσει αφιερώνοντας πολύ χρόνο και θα ήθελα να σας βάλω έχουν γίνει πολύ δύσκολες, καθώς κάποιες ήταν παλιές και η τοποθέτηση των σωστών φωτογραφιών είχαν τη δική τους ομιρφιά.
Σιγά- σιγά όλα θα γίνουν. Διακοπές έρχονται, θα έχουμε χρόνο πιστεύω!

Διαπιστώνω πως το Tapatalk με έβαλε με δικό του λογαριασμό μέσα (STF's αντί STF σκέτο). Θα κοιτάξω να συνεχίσω με τον σωστό γιατί τώρα είναι σα να έχω διπλό λογαριασμό...

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Στέφανε εσύ είσαι;

Εγώ χρησιμοποιώ σαν δεύτερη εναλλακτική το http://tinypic.com/" onclick="window.open(this.href);return false; που είναι θυγατρική της Photobucket με ότι αυτό συνεπάγεται.
These users thanked the author IronHawk for the post:
Megalos (Σάβ Ιούλ 22, 2017 2:00 pm)
Rating: 7.69%
Vangelis (aka IronHawk)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
markosgr28
moderator
Δημοσιεύσεις: 12388
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 16, 2009 6:19 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο, Κρήτης
Has thanked: 23 times
Been thanked: 5139 times

Re: Μετα το photobucket τι ?

Δημοσίευση από markosgr28 »

STF's έγραψε:Καλημέρα στη παρέα!
Κάπου είχα διαβάσει παλαιότερα για 2-3 θυγατρικές της photobucket η οποία κάποια σχέση έχει και με τα τηλεοπτικά κανάλια της FOX. Δεν έχει σημασία, έτσι και αλλιώς ίταν μιλάμε για μεγάλες και γνωστές πλατφόρμες αργά ή γρήγορα περνάνε σε ισχυρά "χέρια" όπως η google, microsoft, yahoo κτλ. Σε αυτές τις περιπτώσεις όλα τα "πσιχνίδια" είναι πιθανά.
Όπως είπα, το να τηρείς ένα συνδρομητικό λογαριασμό που για να μπορείς να ποστάρεις φωτό σε forum σου ζητά 400$ το χρόνο, είναι εξωπραγματικό. Οι συνήθεις συνδρομές είναι της τάξης των 3$ ανά μήνα μέχρι 5$. Νομίζω πως το συμπέρασμα που παράγεται είναι αποτέλεσμα της λογικής.

Πικρία δεν έχω, είναι κρίμα μόνο που παρουδιάσεις που είχα στήσει αφιερώνοντας πολύ χρόνο και θα ήθελα να σας βάλω έχουν γίνει πολύ δύσκολες, καθώς κάποιες ήταν παλιές και η τοποθέτηση των σωστών φωτογραφιών είχαν τη δική τους ομιρφιά.
Σιγά- σιγά όλα θα γίνουν. Διακοπές έρχονται, θα έχουμε χρόνο πιστεύω!

Διαπιστώνω πως το Tapatalk με έβαλε με δικό του λογαριασμό μέσα (STF's αντί STF σκέτο). Θα κοιτάξω να συνεχίσω με τον σωστό γιατί τώρα είναι σα να έχω διπλό λογαριασμό...

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Συμφωνώ και ευχαριστώ για την αναλυτική απάντηση.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nick10
moderator
Δημοσιεύσεις: 10658
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 5:12 pm
Has thanked: 6390 times
Been thanked: 10709 times
Επικοινωνία:

Re: Μετα το photobucket τι ?

Δημοσίευση από nick10 »

STF's έγραψε:Έχω αρχίσει να πιστεύω πως το photobucket δεν έκανε τυχαία αυτήν την επιλογή. Οι συνδρομές που έχει ορίσει ανά κατηγορία δυνατοτήτων είναι εκτός της λογικής της "αγοράς". Γνωρίζει πως ήταν ο πιο δυνατός παίκτης στη κατηγορία του image hosting. Επίσης όσοι το χρησιμοποιπύσαμε είχαμε παρατηρήσει πως είχε "βαρύνει" πολύ και υπήρχαν φορές που κυριολεκτικά "κρέμαγε". Το μερίδιο από τη διαφημιστική πίτα είχε μεγαλώσει. Πιστεύω λοιπόν πως μια εξωπραγματική πρόταση της αξίας συνδρομής από τον Νο1 της αγοράς δημιουργεί την απαραίτητη αγανάκτιση για έναν πολύ συμφέροντα συμβιβασμό για μια συνδρομή των 10, 15 ή 25$ ανά έτος με την "ασφάλεια" οτι δε θα ξαναπάθεις τα ίδια (αφού πλέον πληρώνεις). Τα διαφημιστικά έσοδα θα μεγαλώσουν αφού πλέον είσαι συνδρομητική εταιρεία κλπ. Ξέρετε τον ορισμό του "κράχτη", είναι το προιόν που βάζει τον πελάτη στο μαγαζί με σκοπό να του πουλήσουμε ΚΑΙ άλλα πράγματα. Εδώ έχουμε μια νέα κατάσταση, που είναι ο "διώκτης"... Σε διώχνω από το photobucket με το υπέρβαρο κόστος για να σε φέρω στη θυγατρική μου που με ελάχιστο κόστος σου εξασφαλίζω ωραία και ταξινομημένα τις φωτογραφίες σου χωρίς τους κινδύνους του free hosting.

Προσωπικά πήρα ένα μάθημα από την ιστορία. Το μυστικό βρίσκεται στη σωστή ταξινόμηση και δημιουργία album στον υπολογιστή μου.
Το ίδιο ισχύει και για τις παρουσιάσεις μου όπου πρέπει η φωτό μου να είναι ιεραρχημένες σύμφωνα με τα κείμενα μου. Με αυτό το τρόπο στο μέλλον δε θα είναι τόσο μεγάλη η ζημιά και σίγουρα θα είναι εύκολα διορθώσιμη.
Επίσης δεν αρκεί από τη πλευρά μας το σταμάτημα της χρήσης του photobucket... Πρέπει να γίνει κατέβασμα όλων των φωτό μας στον υπολογιστή μας, ακολουθεί διαγραφή τους από το site τους και ταυτοχρόνως αίτημα διαγραφής του λογαριασμού με τα σχετικά σχόλια για τους λόγους της απόφασης μας.

Τέλος στοχευμένη χρήση από τη πλευρά μας στα δωρεάν image hosting για όσο διάστημα ισχύει αυτό το δωρεάν καθεδτώς. Αλλάζει η πολιτική - αλλάζουμε δωρεάν image hosting. Μέχρι να δουν πως οι διαφημιστική πίτα αλλάζει στρατόπεδα επίσης με βάση ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΕΠΙΣΚΕΨΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΧΡΗΣΗ στα διάφορα image hosting.

Τώρα...
Η συνδρομή στα forum και η επέκταση τους σε δυνατούς συνδρομητικούς σέρβερ είναι καλή ιδέα αλλά έχει και αδυναμίες. Με κυριώτερη τη μονογαμική σχέση των φωτογραφιών μας με συγκεκριμένο forum και κατ' επέκταση την εξειδικευμένη θεματολογία των φωτογραφιών. Για όλα τα υπόλοιπα θέματα γενικού και εξειδικευμένου ενδιαφέροντος τι γίνεται; Εγώ παρακολουθώ τουλάχιστον 5 forum διαφορετικής θεματολογίας. Αν πρέπει να δίνω 50$ στο καθένα...

Τη λύση τη βρίσκω στην από εδώ και πέρα πειθαρχημένη ταξινόμηση στον σκληρό μου και την κατά το δυνατό σκόπιμη χρήση. Αυτά από τη πλευρά μου.

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλώς ήλθες και από μένα :cheer: Δεν ξέρω τι πιστεύουν οι ιδιοκτήτες του photobucket ότι θα πετύχουν από αυτή τη κίνηση, αλλά εμένα με έχασαν από πελάτη. Ακόμα και αν το ξανακάνουν δωρεάν, δεν πρόκειται να το ξαναχρησιμοποιήσω γιατί πολύ απλά δεν τους έχω εμπιστοσύνη πλέον. Κατέστρεψαν με το έτσι θέλω χωρίς καμία προειδοποίηση, χιλιάδες δημοσιεύσεις σε πολλά forums εκτός από το δικό μας και κανείς δεν μου εγγυάται ότι δεν θα το ξανακάνουν ακόμα και αν πλήρωνα ετήσια συνδρομή(στη κατοπινή λογική τιμη που αναφέρεις)...
Το watchfunclub στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης!
Fb: https://www.facebook.com/groups/118633621493682/
Instagram: https://www.instagram.com/watchfunclub/

Το γούστο μου είναι απλό, διαλέγω πάντα το καλύτερο...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
markosgr28
moderator
Δημοσιεύσεις: 12388
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 16, 2009 6:19 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο, Κρήτης
Has thanked: 23 times
Been thanked: 5139 times

Re: Μετα το photobucket τι ?

Δημοσίευση από markosgr28 »

nick10 έγραψε:
STF's έγραψε:Έχω αρχίσει να πιστεύω πως το photobucket δεν έκανε τυχαία αυτήν την επιλογή. Οι συνδρομές που έχει ορίσει ανά κατηγορία δυνατοτήτων είναι εκτός της λογικής της "αγοράς". Γνωρίζει πως ήταν ο πιο δυνατός παίκτης στη κατηγορία του image hosting. Επίσης όσοι το χρησιμοποιπύσαμε είχαμε παρατηρήσει πως είχε "βαρύνει" πολύ και υπήρχαν φορές που κυριολεκτικά "κρέμαγε". Το μερίδιο από τη διαφημιστική πίτα είχε μεγαλώσει. Πιστεύω λοιπόν πως μια εξωπραγματική πρόταση της αξίας συνδρομής από τον Νο1 της αγοράς δημιουργεί την απαραίτητη αγανάκτιση για έναν πολύ συμφέροντα συμβιβασμό για μια συνδρομή των 10, 15 ή 25$ ανά έτος με την "ασφάλεια" οτι δε θα ξαναπάθεις τα ίδια (αφού πλέον πληρώνεις). Τα διαφημιστικά έσοδα θα μεγαλώσουν αφού πλέον είσαι συνδρομητική εταιρεία κλπ. Ξέρετε τον ορισμό του "κράχτη", είναι το προιόν που βάζει τον πελάτη στο μαγαζί με σκοπό να του πουλήσουμε ΚΑΙ άλλα πράγματα. Εδώ έχουμε μια νέα κατάσταση, που είναι ο "διώκτης"... Σε διώχνω από το photobucket με το υπέρβαρο κόστος για να σε φέρω στη θυγατρική μου που με ελάχιστο κόστος σου εξασφαλίζω ωραία και ταξινομημένα τις φωτογραφίες σου χωρίς τους κινδύνους του free hosting.

Προσωπικά πήρα ένα μάθημα από την ιστορία. Το μυστικό βρίσκεται στη σωστή ταξινόμηση και δημιουργία album στον υπολογιστή μου.
Το ίδιο ισχύει και για τις παρουσιάσεις μου όπου πρέπει η φωτό μου να είναι ιεραρχημένες σύμφωνα με τα κείμενα μου. Με αυτό το τρόπο στο μέλλον δε θα είναι τόσο μεγάλη η ζημιά και σίγουρα θα είναι εύκολα διορθώσιμη.
Επίσης δεν αρκεί από τη πλευρά μας το σταμάτημα της χρήσης του photobucket... Πρέπει να γίνει κατέβασμα όλων των φωτό μας στον υπολογιστή μας, ακολουθεί διαγραφή τους από το site τους και ταυτοχρόνως αίτημα διαγραφής του λογαριασμού με τα σχετικά σχόλια για τους λόγους της απόφασης μας.

Τέλος στοχευμένη χρήση από τη πλευρά μας στα δωρεάν image hosting για όσο διάστημα ισχύει αυτό το δωρεάν καθεδτώς. Αλλάζει η πολιτική - αλλάζουμε δωρεάν image hosting. Μέχρι να δουν πως οι διαφημιστική πίτα αλλάζει στρατόπεδα επίσης με βάση ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΕΠΙΣΚΕΨΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΧΡΗΣΗ στα διάφορα image hosting.

Τώρα...
Η συνδρομή στα forum και η επέκταση τους σε δυνατούς συνδρομητικούς σέρβερ είναι καλή ιδέα αλλά έχει και αδυναμίες. Με κυριώτερη τη μονογαμική σχέση των φωτογραφιών μας με συγκεκριμένο forum και κατ' επέκταση την εξειδικευμένη θεματολογία των φωτογραφιών. Για όλα τα υπόλοιπα θέματα γενικού και εξειδικευμένου ενδιαφέροντος τι γίνεται; Εγώ παρακολουθώ τουλάχιστον 5 forum διαφορετικής θεματολογίας. Αν πρέπει να δίνω 50$ στο καθένα...

Τη λύση τη βρίσκω στην από εδώ και πέρα πειθαρχημένη ταξινόμηση στον σκληρό μου και την κατά το δυνατό σκόπιμη χρήση. Αυτά από τη πλευρά μου.

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλώς ήλθες και από μένα :cheer: Δεν ξέρω τι πιστεύουν οι ιδιοκτήτες του photobucket ότι θα πετύχουν από αυτή τη κίνηση, αλλά εμένα με έχασαν από πελάτη. Ακόμα και αν το ξανακάνουν δωρεάν, δεν πρόκειται να το ξαναχρησιμοποιήσω γιατί πολύ απλά δεν τους έχω εμπιστοσύνη πλέον. Κατέστρεψαν με το έτσι θέλω χωρίς καμία προειδοποίηση, χιλιάδες δημοσιεύσεις σε πολλά forums εκτός από το δικό μας και κανείς δεν μου εγγυάται ότι δεν θα το ξανακάνουν ακόμα και αν πλήρωνα ετήσια συνδρομή(στη κατοπινή λογική τιμη που αναφέρεις)...
Θα συμφωνήσω απόλυτα.
Και αν έβαζαν κάτι λογικό ως ποσό, πολύ πιθανό να το πλήρωνα.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Megalos
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 42422
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 3:05 am
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 38840 times
Been thanked: 8427 times

Re: Μετα το photobucket τι ?

Δημοσίευση από Megalos »

παιδια εγω δεν μπορω να ανεβασω φωτογραφιες στο postimage απο χθες ... λεει συνεχεια οτι κανουν συντηρηση
εσεις ανεβαζετε η οχι ??
Το watchfunclub στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης!
Facebook: https://www.facebook.com/groups/118633621493682/
Instagram: https://www.instagram.com/watchfunclub/
Απάντηση