αξιζει το Macbook ?

Για τους ηλεκτρονικους υπολογιστες και ηλεκτρονικα
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
dimRHO
Δημοσιεύσεις: 1552
Εγγραφή: Τετ Μάιος 20, 2009 2:54 pm
Has thanked: 129 times
Been thanked: 368 times

Re: αξιζει το Macbook ?

Δημοσίευση από dimRHO »

gkblues έγραψε:Εικόνα
Think just like I want you to think, but never think freely!
Άβαταρ μέλους
dimRHO
Δημοσιεύσεις: 1552
Εγγραφή: Τετ Μάιος 20, 2009 2:54 pm
Has thanked: 129 times
Been thanked: 368 times

Re: αξιζει το Macbook ?

Δημοσίευση από dimRHO »

Αλήθεια οι χρήστες iTrash πως αλλάζουν την SD τους όταν αγοράζουν καινούριο κινητό;
Η Apple έχει τόση τεχνολογία που τα τσιπάκια είναι intel και οι οθόνες LG, όχι ότι είναι κακές επιλογές, απλά είναι μια κλειστή ιδέα σε έναν ανοιχτό κόσμο... Στο 1/3 της τιμή τους θα ήταν καλά αλλά και πάλι κλειστά, για μια εταιρία που τη τελευταία 10ετία δεν πρόσφερε τίποτα στην τεχνολογία.
Άβαταρ μέλους
dimRHO
Δημοσιεύσεις: 1552
Εγγραφή: Τετ Μάιος 20, 2009 2:54 pm
Has thanked: 129 times
Been thanked: 368 times

Re: αξιζει το Macbook ?

Δημοσίευση από dimRHO »

ποια η τελευταία φορά που στείλανε φωτογραφίες μέσω Bluetooth? Ξέχασα το Bluetooth μπορεί να είναι αναξιόπιστο και επικίνδυνο, απλά το χρησιμοποιούν πλέον και οι εταιρίες ιατρικού εξοπλισμού για monitoring μέχρι και σε ραδιοβολίδες για διάγνωση και θεραπεία, μόνο η apple φοβάται την ασύρματη συνδεσιμότητα, πάρτε ένα με καλώδιο καλύτερα :BB:
Άβαταρ μέλους
dimRHO
Δημοσιεύσεις: 1552
Εγγραφή: Τετ Μάιος 20, 2009 2:54 pm
Has thanked: 129 times
Been thanked: 368 times

Re: αξιζει το Macbook ?

Δημοσίευση από dimRHO »

Δεν είμαι απέναντι στη μόδα απλά για να το παίζω ψαγμένος αφού δε μένω καν Ελλάδα, οι αριθμοί μιλάνε μόνοι τους πιο σύστημα τελικά επιβλήθηκε, μου μιλάς για χακεράδες και εγώ σου λέω για το τι χρησιμοποιούν επαγγελματικά οι μηχανικοί που στήνουν τα δίκτυα σε εταιρίες κινητής.
Το ότι μια εταιρία κλέβοντας φόρους κατάφερε να γίνει η πιο κερδοφόρα στον κόσμο δε λέει κάτι, ίσα ίσα που κανείς δε πρέπει να στηρίζει εταιρίες με τέτοιες πρακτικές.
70000 άτομα μόνο στο R&D έχει η Huawei και έχει δικτυώσει όλο τον κόσμο, η Apple με τις συσκευές της στέλνει κανά μήνυμα, email, φωτογραφία, βίντεο.
Μακάρι να είχαμε μια ευρωπαϊκή εταιρία κολοσσό και να είχε όλη η Ευρώπη μηδενική ανεργία, και να δικτυώναμε εμείς όλο το κόσμο, δυστυχώς όμως δεν έχουμε.
Απάντηση