Ποιος παροχος σας ικανοποιει ?

Για τους ηλεκτρονικους υπολογιστες και ηλεκτρονικα
Άβαταρ μέλους
DragonAce
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: Παρ Σεπ 03, 2010 12:23 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο
Has thanked: 183 times
Been thanked: 219 times

Re: Ποιος παροχος σας ικανοποιει ?

Δημοσίευση από DragonAce »

aris911 έγραψε:
DragonAce έγραψε:Εντάξει Άρη...Για όλα τα δεινά στα δίκτυα ελληνικών τηλεπικοινωνιών φταίει ο ΟΤΕ, φυσικά, γιατί αυτοί που πληρώνεις το μόνο που έχουν απλά είναι ένα call cender κ ένα μηχάνημα DSLAM κ αυτό σε κτήριο ξένης εταιρείας...
Ειδαμε αγαπητε μου φιλε και τον ΟΤΕ που ειχε τον εξοπλισμο τοσες δεκαετιες τι εκανε.
Τουλαχιστον τωρα εχω την δυνατοτητα αν δεν μου κανει η μια εταιρεια να παω σε αλλη. Ενω τοσα χρονια (λογου του μονοπωλιου) ηθελες δεν ηθελες χορευες οπως ηθελε ο ΟΤΕ και καποιο(οχι ολοι) τεμπεληδες υπαλληλοι.
Και εγω αν ημουν ο μοναδικος τεχνιτης σε ολη την Ελλαδα θα εκανα οτι γουσταρα και αν δεν αρεσε σε καποιους ας πηγαινανε τα ρολογια τους σε αλλη χωρα. Ενω τωρα φιλε μου οταν ερθει το ρολοι σου θα φροντισω να κανω την καλυτερη δουλεια για τους παρακατω λογους:
Να τιμησω τα χρηματα που μου δινεις.
Να με διαφημισεις.
Για να σε ξαναδω και την επομενη φορα.

Ελπιζω να εγινα κατανοητος.
ΥΓ. και για να ξαναακουσω για ακομα μια φορα την φραση του Βαγγελη:
Για στα χερια σου Αρη.
Δεν μπορεις να φανταστεις τι ικανοποιηση σου δινουν τετοιες λεξεις. Δεν πληρωνονται ουτε με ολα τα χρηματα του κοσμου.

τα παράπονά σου για το πώς ήταν στημένη η ελλάδα, με σοσιαλιστικές καταβολές κ προσανατολισμό κράτος δικαίου να τα κάνεις στην προσωπική σου αυτοκριτική για το τί ψήφιζεις κ τί θες σαν έλληνας, τώρα για το πώς δούλευε ο οτέ, τί κόπρους είχε κλπ οκ εντάξει...

όπως ακούει καντήλια ο οτέ, πίστεψέ με ακούει κ πελάτες που έρχονται πίσω κ λένε μακριά από όλους αυτούς
φαντάζομαι άρη ότι αν είχες ακούσει καντήλια για δουλειά σου δε μας το έλεγες όπως λέμε για τον οτέ

Και εγω αν ημουν ο μοναδικος τεχνιτης σε ολη την Ελλαδα θα εκανα οτι γουσταρα και αν δεν αρεσε σε καποιους ας πηγαινανε τα ρολογια τους σε αλλη χωρα
αλλά τα λες όλα μόνος σου, τί άλλο να κουβεντιάζουμε
καλιά στα όρη μοναχός στο δάσος με τσι πρίνους, παρά σε κήπο με πολλούς ψεύτικους άσπρους κρίνους
Άβαταρ μέλους
omegasnik
Δημοσιεύσεις: 1477
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 14, 2009 6:33 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 96 times

Re: Ποιος παροχος σας ικανοποιει ?

Δημοσίευση από omegasnik »

DragonAce έγραψε:
omegasnik έγραψε: χα χα χα
κι αυτό το τελευταίο ρε παιδιά έχει πολύ πλάκα όταν το επικαλείται κανείς ως επιχείρημα ...

Φιλικά
Νίκος
δε το καταλαβαίνω Νίκο, σε παρακαλώ εξήγησέ το μη σε παρεξηγήσω πάλι...
Όταν κάτι εξ ανάγκης διορθώνεται δε νομίζω ότι αυτό αποτελεί επιχείρημα ... αυτό λέω ρε συ Σπύρο!

Φιλικά
Νίκος
Χρόνου Φείδου!
Άβαταρ μέλους
DragonAce
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: Παρ Σεπ 03, 2010 12:23 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο
Has thanked: 183 times
Been thanked: 219 times

Re: Ποιος παροχος σας ικανοποιει ?

Δημοσίευση από DragonAce »

omegasnik έγραψε:
DragonAce έγραψε:
omegasnik έγραψε: χα χα χα
κι αυτό το τελευταίο ρε παιδιά έχει πολύ πλάκα όταν το επικαλείται κανείς ως επιχείρημα ...

Φιλικά
Νίκος
δε το καταλαβαίνω Νίκο, σε παρακαλώ εξήγησέ το μη σε παρεξηγήσω πάλι...
Όταν κάτι εξ ανάγκης διορθώνεται δε νομίζω ότι αυτό αποτελεί επιχείρημα ... αυτό λέω ρε συ Σπύρο!

Φιλικά
Νίκος
αν το δούμε θεωρητικά, από πλευράς διοικητικής επιστήμης, η αλλαγές που μπορεί να έχουν γίνει προς το καλό εξ'ανάγκης για μια υπηρεσία ή προϊόν μπορεί να είναι σαφώς καλύτερες, αμεσότερες κλπ από αυτές που μπορεί να είναι κατόπιν μελέτης, R&D κλπ

ας ελπίζουμε ότι αυτό το αστείο εξ ανάγκης θα κάνει καλύτερη την ελλάδα σε πολλά πράματα, όπως όντως ήταν η κακή παρεχόμενη ποιότητα υπηρεσιών τόσο από δέκο όσο κ από μπαταξήδες
καλιά στα όρη μοναχός στο δάσος με τσι πρίνους, παρά σε κήπο με πολλούς ψεύτικους άσπρους κρίνους
gerogian
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: Δευ Φεβ 27, 2012 11:29 pm
Has thanked: 464 times
Been thanked: 2768 times

Re: Ποιος παροχος σας ικανοποιει ?

Δημοσίευση από gerogian »

:nyah Αν και νομίζω οτι έχουμε ξεφύγει λίγο απ ο το αρχικό ερώτημα,εν τούτοις θεωρώ οτι έχουν μεγάλο ενδιαφέρον όλες οι τοποθετήσεις και θα ήθελα να καταθέσω και τη δική μου γνώμη.
Σε επίπεδο σταθερής τηλεφωνίας ουδέποτε έχω εμπιστευτεί άλλη εταιρεία απο τον ΟΤΕ.Τοσο στο σπίτι μου,όσο και πολυ περισσότερο στο ιατρείο,επαγγελματικός χώρος,ο ΟΤΕ ήταν και παραμένει η κυρία και αποκλειστική επιλογή μου.
Διάφοροι συνεργάτες μου,που θελήσανε κατα καιρούς να εκμεταλλευτούν μικρότερες χρεώσεις,προσφορές κλπ και στράφηκαν σε άλλους παρόχους,απλα το μετανοιωσαν και επέστρεψαν στον ΟΤΕ.Ισως στην αρχή να ήταν διαφορετικά τα πράγματα και τώρα να έχουν βελτιωθεί,ίσως να έτυχε σε αυτούς,πάντως στη συνείδηση μου ο ΟΤΕ αποτελούσε και αποτελεί εγγύηση.
Θα μου πείτε τώρα,´´ καλα τόσο ευχαριστημένος είσαι απο τον ΟΤΕ και τις υπηρεσίες του;´´
Σαφώς και υπάρχουν προβλήματα,σαφώς και δεν μπορεί ο ΟΤΕ να αποτελεί εξαίρεση στη δυσλειτουργία όλου του ελληνικού κράτους.Σε όλους τους τομείς έχουμε δυσανασχετισει με τις υπηρεσίες και την εξυπηρέτηση του δημοσίου ,πως λοιπόν θα μπορούσε μόνος του ο ΟΤΕ να αποτελεί φωτεινη εξαίρεση;
Το θέμα είναι όμως οτι επιτέλους εκσυγχονισθηκε,παρέχει σωστές υπηρεσίες και στην τελική αυτός διαθέτει το know how και αποτελεί το μπούσουλα για όλους τους υπόλοιπους παρόχους.
Πριν απο ένα-ενάμιση μήνα στο σπίτι έμεινα για 15 μέρες με τηλέφωνο που λειτουργούσε οπότε ήθελε αυτό.
Εκνευρισθηκα,το χρειαζομουνα.Απο επικοινωνία ήταν αψογοι.Ολο μηνύματα στο κινητό ,το φτιάξαμε ,κλπ. Ηρθαν δυο φορές στο σπίτι,εντοπίσθηκε βλάβη γενικότερη στην πολυκατοικία ξηλωσανε πεζοδρόμια,τελικά το φτιάξανε.
Η φίλη μου που έχει πάροχο wind,στην ίδια πολυκατοικία,της λέγανε ´´δεν έχει τίποτα η γραμμή´´ μετά ´´θα δούμε τι θα κανουμέ´ ,´´ θα το κοιτάξει και θα το φτιάξει ο ΟΤΕ ´´.
Εν κατακλείδι μάγκες όλους τους κάνει ο ΟΤΕ με την τεχνογνωσία του.Οι άλλοι πάροχοι,κατα τη γνωμη μου,απλα είναι εμπορικές επιχειρήσεις που πουλάνε προϊόντα που τα συντηρεί και τα επισκευάζει ο ΟΤΕ!
Συγνώμη για το μακροσκελες ποστ!!
PanosI
Δημοσιεύσεις: 1157
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 03, 2010 7:20 pm
Has thanked: 224 times
Been thanked: 528 times

Re: Ποιος παροχος σας ικανοποιει ?

Δημοσίευση από PanosI »

gerogian έγραψε::nyah Αν και νομίζω οτι έχουμε ξεφύγει λίγο απ ο το αρχικό ερώτημα,εν τούτοις θεωρώ οτι έχουν μεγάλο ενδιαφέρον όλες οι τοποθετήσεις και θα ήθελα να καταθέσω και τη δική μου γνώμη.
Σε επίπεδο σταθερής τηλεφωνίας ουδέποτε έχω εμπιστευτεί άλλη εταιρεία απο τον ΟΤΕ.Τοσο στο σπίτι μου,όσο και πολυ περισσότερο στο ιατρείο,επαγγελματικός χώρος,ο ΟΤΕ ήταν και παραμένει η κυρία και αποκλειστική επιλογή μου.
Διάφοροι συνεργάτες μου,που θελήσανε κατα καιρούς να εκμεταλλευτούν μικρότερες χρεώσεις,προσφορές κλπ και στράφηκαν σε άλλους παρόχους,απλα το μετανοιωσαν και επέστρεψαν στον ΟΤΕ.Ισως στην αρχή να ήταν διαφορετικά τα πράγματα και τώρα να έχουν βελτιωθεί,ίσως να έτυχε σε αυτούς,πάντως στη συνείδηση μου ο ΟΤΕ αποτελούσε και αποτελεί εγγύηση.
Θα μου πείτε τώρα,´´ καλα τόσο ευχαριστημένος είσαι απο τον ΟΤΕ και τις υπηρεσίες του;´´
Σαφώς και υπάρχουν προβλήματα,σαφώς και δεν μπορεί ο ΟΤΕ να αποτελεί εξαίρεση στη δυσλειτουργία όλου του ελληνικού κράτους.Σε όλους τους τομείς έχουμε δυσανασχετισει με τις υπηρεσίες και την εξυπηρέτηση του δημοσίου ,πως λοιπόν θα μπορούσε μόνος του ο ΟΤΕ να αποτελεί φωτεινη εξαίρεση;
Το θέμα είναι όμως οτι επιτέλους εκσυγχονισθηκε,παρέχει σωστές υπηρεσίες και στην τελική αυτός διαθέτει το know how και αποτελεί το μπούσουλα για όλους τους υπόλοιπους παρόχους.
Πριν απο ένα-ενάμιση μήνα στο σπίτι έμεινα για 15 μέρες με τηλέφωνο που λειτουργούσε οπότε ήθελε αυτό.
Εκνευρισθηκα,το χρειαζομουνα.Απο επικοινωνία ήταν αψογοι.Ολο μηνύματα στο κινητό ,το φτιάξαμε ,κλπ. Ηρθαν δυο φορές στο σπίτι,εντοπίσθηκε βλάβη γενικότερη στην πολυκατοικία ξηλωσανε πεζοδρόμια,τελικά το φτιάξανε.
Η φίλη μου που έχει πάροχο wind,στην ίδια πολυκατοικία,της λέγανε ´´δεν έχει τίποτα η γραμμή´´ μετά ´´θα δούμε τι θα κανουμέ´ ,´´ θα το κοιτάξει και θα το φτιάξει ο ΟΤΕ ´´.
Εν κατακλείδι μάγκες όλους τους κάνει ο ΟΤΕ με την τεχνογνωσία του.Οι άλλοι πάροχοι,κατα τη γνωμη μου,απλα είναι εμπορικές επιχειρήσεις που πουλάνε προϊόντα που τα συντηρεί και τα επισκευάζει ο ΟΤΕ!
Συγνώμη για το μακροσκελες ποστ!!

Έτσι είναι !
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Vagos.ts
Δημοσιεύσεις: 622
Εγγραφή: Τετ Αύγ 07, 2013 10:53 pm
Has thanked: 187 times
Been thanked: 494 times

Re: Ποιος παροχος σας ικανοποιει ?

Δημοσίευση από Vagos.ts »

gerogian έγραψε::nyah
Εν κατακλείδι μάγκες όλους τους κάνει ο ΟΤΕ με την τεχνογνωσία του.Οι άλλοι πάροχοι,κατα τη γνωμη μου,απλα είναι εμπορικές επιχειρήσεις που πουλάνε προϊόντα που τα συντηρεί και τα επισκευάζει ο ΟΤΕ!
Συμφωνὠ κατἀ βάση αλλά να μην ξεχνάμε ότι ο ΟΤΕ έχει γίνει μάγκας από τα λεφτά τα δικά μας τόσα χρόνια!
Και στο ότι έχουμε το πιο ακριβό Internet στην Ευρώπη δεν είναι τυχαίο!
Επίσης θα ήθελα να πω ότι το να τσακωνόμαστε αν οι δημόσιες επιχειρήσεις και υπάλληλοι κάνανε καλά τη δουλειά τους ή όχι είναι βούτυρο στο ψωμί των κυβερνώντων αφού το διαίρει και βασίλευε είναι από τις βασικές αρχές της πλουτοκρατίας (λίγο κομμουνιστικό ακούστηκε αυτό.)
Οπότε κυριοι aris911 και dragonace, και συγγνώμη που παρεμβαίνω στη διαφωνία σας, κατά τη γνώμη μου έχετε χίλια δίκια ο καθένας από την πλευρά του.
Το θέμα είναι τί μπορούμε να κάνουμε, ενωμένοι, για να διορθώσουμε τα κακώς κείμενα του παρελθόντος.
Και σήμερα έχουμε δύο ισχυρά όπλα : την κρίση και το internet.
Ας τα εκμεταλευτούμε για να κάνουμε τον κόσμο καλύτερο για αυτούς που θα μας διαδεχθούν.
Συγγνώμη ακόμη μία φορά για την παρέμβασή μου (αλλά είμαι ανήσυχο πνεύμα και δεν κρατιέμαι).

Και για να απαντήσω και στο ερώτημα του post εγώ έχω wind και πριν είχα ΟΤΕ.
H wind είναι πολύ πιο φθηνή (20-30%) αλλά στο θέμα του ίντερνετ με ΟΤΕ ήμουν καλύτερα (ταχύτητες κτλ.)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
DragonAce
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: Παρ Σεπ 03, 2010 12:23 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο
Has thanked: 183 times
Been thanked: 219 times

Re: Ποιος παροχος σας ικανοποιει ?

Δημοσίευση από DragonAce »

gerogian έγραψε::nyah Αν και νομίζω οτι έχουμε ξεφύγει λίγο απ ο το αρχικό ερώτημα,εν τούτοις θεωρώ οτι έχουν μεγάλο ενδιαφέρον όλες οι τοποθετήσεις και θα ήθελα να καταθέσω και τη δική μου γνώμη.
Σε επίπεδο σταθερής τηλεφωνίας ουδέποτε έχω εμπιστευτεί άλλη εταιρεία απο τον ΟΤΕ.Τοσο στο σπίτι μου,όσο και πολυ περισσότερο στο ιατρείο,επαγγελματικός χώρος,ο ΟΤΕ ήταν και παραμένει η κυρία και αποκλειστική επιλογή μου.
Διάφοροι συνεργάτες μου,που θελήσανε κατα καιρούς να εκμεταλλευτούν μικρότερες χρεώσεις,προσφορές κλπ και στράφηκαν σε άλλους παρόχους,απλα το μετανοιωσαν και επέστρεψαν στον ΟΤΕ.Ισως στην αρχή να ήταν διαφορετικά τα πράγματα και τώρα να έχουν βελτιωθεί,ίσως να έτυχε σε αυτούς,πάντως στη συνείδηση μου ο ΟΤΕ αποτελούσε και αποτελεί εγγύηση.
Θα μου πείτε τώρα,´´ καλα τόσο ευχαριστημένος είσαι απο τον ΟΤΕ και τις υπηρεσίες του;´´
Σαφώς και υπάρχουν προβλήματα,σαφώς και δεν μπορεί ο ΟΤΕ να αποτελεί εξαίρεση στη δυσλειτουργία όλου του ελληνικού κράτους.Σε όλους τους τομείς έχουμε δυσανασχετισει με τις υπηρεσίες και την εξυπηρέτηση του δημοσίου ,πως λοιπόν θα μπορούσε μόνος του ο ΟΤΕ να αποτελεί φωτεινη εξαίρεση;
Το θέμα είναι όμως οτι επιτέλους εκσυγχονισθηκε,παρέχει σωστές υπηρεσίες και στην τελική αυτός διαθέτει το know how και αποτελεί το μπούσουλα για όλους τους υπόλοιπους παρόχους.
Πριν απο ένα-ενάμιση μήνα στο σπίτι έμεινα για 15 μέρες με τηλέφωνο που λειτουργούσε οπότε ήθελε αυτό.
Εκνευρισθηκα,το χρειαζομουνα.Απο επικοινωνία ήταν αψογοι.Ολο μηνύματα στο κινητό ,το φτιάξαμε ,κλπ. Ηρθαν δυο φορές στο σπίτι,εντοπίσθηκε βλάβη γενικότερη στην πολυκατοικία ξηλωσανε πεζοδρόμια,τελικά το φτιάξανε.
Η φίλη μου που έχει πάροχο wind,στην ίδια πολυκατοικία,της λέγανε ´´δεν έχει τίποτα η γραμμή´´ μετά ´´θα δούμε τι θα κανουμέ´ ,´´ θα το κοιτάξει και θα το φτιάξει ο ΟΤΕ ´´.
Εν κατακλείδι μάγκες όλους τους κάνει ο ΟΤΕ με την τεχνογνωσία του.Οι άλλοι πάροχοι,κατα τη γνωμη μου,απλα είναι εμπορικές επιχειρήσεις που πουλάνε προϊόντα που τα συντηρεί και τα επισκευάζει ο ΟΤΕ!
Συγνώμη για το μακροσκελες ποστ!!
είπες σε ένα πόστ όσα δε μπόρεσα να πω σε τόσα!
καλιά στα όρη μοναχός στο δάσος με τσι πρίνους, παρά σε κήπο με πολλούς ψεύτικους άσπρους κρίνους
Άβαταρ μέλους
DragonAce
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: Παρ Σεπ 03, 2010 12:23 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο
Has thanked: 183 times
Been thanked: 219 times

Re: Ποιος παροχος σας ικανοποιει ?

Δημοσίευση από DragonAce »

Vagos.ts έγραψε:
gerogian έγραψε::nyah
Εν κατακλείδι μάγκες όλους τους κάνει ο ΟΤΕ με την τεχνογνωσία του.Οι άλλοι πάροχοι,κατα τη γνωμη μου,απλα είναι εμπορικές επιχειρήσεις που πουλάνε προϊόντα που τα συντηρεί και τα επισκευάζει ο ΟΤΕ!
Συμφωνὠ κατἀ βάση αλλά να μην ξεχνάμε ότι ο ΟΤΕ έχει γίνει μάγκας από τα λεφτά τα δικά μας τόσα χρόνια!
Και στο ότι έχουμε το πιο ακριβό Internet στην Ευρώπη δεν είναι τυχαίο!
Επίσης θα ήθελα να πω ότι το να τσακωνόμαστε αν οι δημόσιες επιχειρήσεις και υπάλληλοι κάνανε καλά τη δουλειά τους ή όχι είναι βούτυρο στο ψωμί των κυβερνώντων αφού το διαίρει και βασίλευε είναι από τις βασικές αρχές της πλουτοκρατίας (λίγο κομμουνιστικό ακούστηκε αυτό.)
Οπότε κυριοι aris911 και dragonace, και συγγνώμη που παρεμβαίνω στη διαφωνία σας, κατά τη γνώμη μου έχετε χίλια δίκια ο καθένας από την πλευρά του.
Το θέμα είναι τί μπορούμε να κάνουμε, ενωμένοι, για να διορθώσουμε τα κακώς κείμενα του παρελθόντος.
Και σήμερα έχουμε δύο ισχυρά όπλα : την κρίση και το internet.
Ας τα εκμεταλευτούμε για να κάνουμε τον κόσμο καλύτερο για αυτούς που θα μας διαδεχθούν.
Συγγνώμη ακόμη μία φορά για την παρέμβασή μου (αλλά είμαι ανήσυχο πνεύμα και δεν κρατιέμαι).

Και για να απαντήσω και στο ερώτημα του post εγώ έχω wind και πριν είχα ΟΤΕ.
H wind είναι πολύ πιο φθηνή (20-30%) αλλά στο θέμα του ίντερνετ με ΟΤΕ ήμουν καλύτερα (ταχύτητες κτλ.)
έχεις δίκιο ειδικά στο θέμα βουτύρου... :sh:

υγ. για τιμές δε γνωρίζω, δίνουμε όμως το μεγαλύτερο bandwith ανα μηχάνημα κ αριθμό πελατών, που σημαίνει ότι έχουμε καλύτερο μέσο όρο ταχυτήτων (ενημέρωση προ 3ετίας-δε ξέρω αν ισχύει ακόμα), επίσης λόγω της γεωγραφίας της ελλάδας η συντήρηση του δικτύου είναι απίστευτου μεγέθους, συγκριτικά με φλάτ χώρες όπως ολλανδία, γερμανία κλπ
καλιά στα όρη μοναχός στο δάσος με τσι πρίνους, παρά σε κήπο με πολλούς ψεύτικους άσπρους κρίνους
Άβαταρ μέλους
VC222
Δημοσιεύσεις: 724
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 31, 2009 11:52 pm
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 17 times
Been thanked: 317 times

Re: Ποιος παροχος σας ικανοποιει ?

Δημοσίευση από VC222 »

Εγώ ήμουν από τους πρώτους χρήστες internet (usenets...!!) στην Ελλάδα (>Forthnet). Από τότε έχουν αλλάξει πολλά και είχα κατά καιρούς εμπειρίες με διάφορους παρόχους (OTE, HOL, ON TELECOMS, FORTHNET). Μόνο CYTA δεν είχα...

Η καλύτερη σύνδεση που είχα ήταν ΟΤΕ ISDN.

Στα κλασσικά πακέτα σήμερα όλοι είναι ίδιοι. Περισσότερο ρόλο παίζει η απόσταση από το κέντρο...και επίσης μια σημαντική διαφορά είναι η αναμονή στην τεχνική υποστήριξη-εξυπηρέτηση.

Στο mobile internet παίζει μόνο ο ΟΤΕ. Η Vodafone πριν 2 χρόνια που την δοκίμασα ήταν πολύ "πίσω"

SDSL νομίζω πια μόνο η HOL...

Σε σχέση με Β.Ευρώπη & Αμερική είμαστε πίσω σε όλα....
Άβαταρ μέλους
Megalos
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 42422
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 3:05 am
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 38840 times
Been thanked: 8426 times

Re: Ποιος παροχος σας ικανοποιει ?

Δημοσίευση από Megalos »

πραγματατικα ο Σπυρος και ο Βαγγελης τα ειπαν ολα στα μηνυματα τους
θα παρακαλεσω λοιπον να μην συνεχισουμε περι δημοσιου, ιδιωτων κλπ αλλα να σταθουμε
στο κυριως θεμα μας και μονον
οσον αφορα τωρα αυτο που ειπε ο VC222 για mobile internet εγω εχοντας δοκιμασει
Cosmote και Vodafone βρηκα την Vodafone μακραν καλυτερη .. τουλαχιστον στα μερη που
τα δοκιμασα -παντα σε διακοπες- ειχα τελεια αποδοση.. Πορτο Χελι φετος και περσυ τελεια
μονο στο Αγκιστρι προ τετραετιας δεν επιανε καλα
Το watchfunclub στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης!
Facebook: https://www.facebook.com/groups/118633621493682/
Instagram: https://www.instagram.com/watchfunclub/
Απάντηση