IMIA:31η Ιανουαριου 1996

οπου μιλαμε και γραφουμε επι παντος επιστητου
Άβαταρ μέλους
markosgr28
moderator
Δημοσιεύσεις: 12388
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 16, 2009 6:19 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο, Κρήτης
Has thanked: 23 times
Been thanked: 5139 times

Re: IMIA:31η Ιανουαριου 1996

Δημοσίευση από markosgr28 »

Megalos έγραψε:
captain έγραψε:
chris5 έγραψε:Εικόνα
img host


respect ... :cheer:
+100 :good:
+1000
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
markosgr28
moderator
Δημοσιεύσεις: 12388
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 16, 2009 6:19 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο, Κρήτης
Has thanked: 23 times
Been thanked: 5139 times

Re: IMIA:31η Ιανουαριου 1996

Δημοσίευση από markosgr28 »

DragonAce έγραψε:
eddiedimitris έγραψε:Χρηστο εξαιρετικη η φωτο αλλα δυστυχως για μια αλλη εποχη...

Βιωνουμε απιστευτα πραγματα που δεν εχουμε καταλαβει ουτε εμεις.

Μεσα σε λιγα χρονια εχουν γκρεμιστει αξιες που χτιζαμε ισως και αιωνες.

1)Πλεον δε τολμαμε να πουμε οτι αγαπαμε τη χωρα μας.----Θα ειμαστε φασιστες!

2)Δε τολμαμε να πουμε οσοι θελουμε οτι ειμαστε Χριστιανοι.----θα ειμαστε θρησκοληπτοι

3)Δε τολμαμε να πουμε οτι η χωρα μας το φυσιολογικο ειναι να απαρτιζεται απο λευκους Χριστιανους και οι αλλοι να αποτελουν εξαιρεση----ειμαστε ρατσιστες.

Δε ξερω νιωθω μεγαλη απογοητευση.Αναρωτιεμαι αν μεθαυριο τοσοι μουσουλμανοι που εχουν μαζευτει,παλιοι και νεοι αποφασισουν να λειτουργησουν οργανωμενα και ζητησουν κανενα διαχωρισμο της Θρακης οπως εγινε καποτε στο Κοσσοβο τι θα κανουμε;;

Αν οι προσφυγες και οι λαθρομεταναστες που εχουν μαζευτει τωρα αποφασισουν να αρχισουν το πλιατσικο σε σπιτια για φαγητο κλπ τι θα γινει;;

Γενικα υπαρχει σοβαρο προβλημα και δε ξερω μηπως οι Τουρκοι πλεον εχουν καταφερει αυτο που ειπε καποτε ο Οζαλ.Να μας διαλυσουν στελνοντας Μουσουλμανους.

Και ναι ρε παιδια σκεπτομενος φυσιολογικα και μαθηματικα δε τους θελω τους Μουσουλμανους.Ειναι ανθρωποι με διαφορετικη λογικη,διαφορετικα ηθη εθιμα και διαφορετικο πολιτισμο.Οπως δε θελω εγω να παω στις χωρες τους να επιβαλλω τα δικα μου ετσι δε θελω να ερθουν και αυτοι.


Ολα αυτα τα εγραψα Χρηστο γιατι μια αλλη εποχη θα χαιρομουν απιστευτα με τη φωτο.Τωρα πλεον πιο πολυ στενοχωρια μου φερνει δυστυχως.

Καλη σαρακοστη σε ολους.
+++

υγ. ξέχασες ότι μπορεί να σε πουν κ ξενοφοβικό!
Θα συμφωνήσω απόλυτα, Καλή Σαρακοστή!
Εικόνα
Απάντηση