Fake ρολογια και διαδυκτιακες αγορες

Στην ενότητα αυτή τα μέλη μπορούν να ρωτούν σχετικά με την επιλογή ωρολογίων
marios_ch
Δημοσιεύσεις: 13388
Εγγραφή: Παρ Μάιος 15, 2009 9:17 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 194 times

Re: Fake ρολογια και διαδυκτιακες αγορες

Δημοσίευση από marios_ch »

Φίλε Ηλία είναι αλήθεια ότι τα Glycine είναι η αδυναμία μου, επειδή έχω φάει αρκετές ώρες στο νετ κοιτώντας τα μοντέλα της θα σου έλεγα να μην το πλησιάσεις καν. 1. Ρολόι χωρίς εγγύηση δεν θα έπαιρνα ποτέ, ο κύριος γιατί δεν έχει την εγγύηση του, τι την έκανε?? έτσι έυκολα χάνεις εγγυήσεις και κυρίως Glycine, βάλε τον εαυτό σου στην θέση του θα έχανες ποτέ εγγύηση ακόμα και τοστιέρας που λέει ο λόγος??? 2. Το συγκεκριμένο μαύρο φόντο στην ημερομηνία δεν το συνάντησα ποτέ ξανά σε αυθεντικό Glycine ούτε έχω διαβάσει πουθενά να βγήκαν μοντέλα με μαύρο φόντο, τώρα αν έχει βγεί κάτι που δεν το είδα δεν είμαι και απολύτως σίγουρος.... Η γνώμη μου πάντως είναι αρνητική... Αν είσαι το θες τόσο πολύ μπορείς να επικοινωνήσεις με την εταιρεία και να ρωτήσεις... Ελπίζω να βοήθησα...
Άβαταρ μέλους
eisenberg
sensei
Δημοσιεύσεις: 10352
Εγγραφή: Τετ Μάιος 13, 2009 7:56 pm
Τοποθεσία: Raccoon City
Has thanked: 1049 times
Been thanked: 1287 times

Re: Fake ρολογια και διαδυκτιακες αγορες

Δημοσίευση από eisenberg »

Ηλια δεν ξερω απο Glycine!Εκανα κι εγω ενα search και πραγματι δεν βρηκα καποιο stratoforte με μαυρο φοντο στην ημερομηνια.Και οι φωτογραφιες του πωλητη δεν ειναι πολυ καθαρες ωστε να βοηθησουνε.
Δε θα το τολμουσα με τιποτα,πολυ πιθανο να ναι fake,αλλωστε και το οτι δεν εχει εγγυηση ειναι πολυ υποπτο.

ΥΓ:Εχω δει fake ακομη και απο anonimo(μια μαρκα που πουλαει ουτε 3000 ρολογια το χρονο και εντελως αγνωστη στο ευρυ κοινο).
Ψάχνω για το τέλειο ρολόι...ελπίζω να μην το βρω ποτέ!
Απάντηση